Tom Hanks

Thomas Jeffrey Hanks

8,8
164 870 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Hanks

Za co? Za to ze jest potomkiem Abrahama Lincolna? Ehh.. lubie go ale nie zasluguje na takie miejsce, top 100? Jak najbardziej

tix666

Ja lubię zupę pomidorową. Będzie w top 100?

Saddam_filmweb

zjadłbym arbuza

tix666

ty chyba czlowieku filmow z nim nie ogladales , jeden z najlepszych aktorow na swiecie zobacz sobie filadelfie , forresta gumpa , czy chociaz cast away poza swiatem dziekuje dowidzenia

Michal17

widzialem te filmy

użytkownik usunięty
Michal17

Role przygłupa i poczciwego, lekko niezdecydowanego mężczyzny we wszystkich filmach, w jakich grał, pozwalają Panu zakwalifikować Pana Hanksa do najlepszych aktorów na świecie? Ciekawa koncepcja. Pozdrawiam serdecznie.

hejtuj dalej trollu :lol:

użytkownik usunięty
dismas

Wyrażam jedynie swoją opinię, proszę Pana. W innych rolach Pana Hanksa okazji nie miałem podziwiać(być może dlatego, iż ten Pan, świadom swoich możliwości, innych nie wybiera). Pozdrawiam serdecznie.

Zgadzam się. Na początku byłam bardzo zadowolona z jego roli w Forrest Gump. Uznałam nie wiedzieć czemu, że jest dobrym aktorem. Potem przyszedł czas na dalsze filmy i... niestety przyznaje, że w każdym gra tak samo. Życiowych nieudaczników, idiotów. Nie można mu zarzucić, że źle gra, ale tylko do takich ról się nadaje.... Prawdziwy aktor potrafi się wcielić w najrozmaitsze role. Więc tak wysokie miejsce w rankingu to gruba przesada.

tix666

w top 100 powinien być ale nie na 7 miejscu gdzie mu do Clinta Eastwooda ?? Co najwyżej może mu buty czyścić

tix666

jest przeciętnym aktorem

użytkownik usunięty
tix666

rzeczywiscie 7 miejsce to spora przesada

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones