Tom Hanks

Thomas Jeffrey Hanks

8,8
164 870 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Hanks

Nir wiem jak wy ale ja chciałbym zobaczyć mojego ulubionego aktora w westernie jako główny
czarny charakter ale taki który zapadł by w pamięć.Obym się doczekał takiej roli w jego dorobku
:).Liczę na normalne komentarze.Pozdrawiam

killfrenzy8282

A Hugo Weavinga jako pozytywną postać :D

killfrenzy8282

O tak, to na pewno. Wystarczy spojrzeć na dorobek Hugo, aby stwierdzić, że wręcz urodził się do ról dobrych wujków ;)

Lukas_Art

Tak dla odmiany Hanks - zły Weaving - dobry. Możemy tworzyć dalej obsadę :D

killfrenzy8282

Coś w tym jest. Hanks jako podły doktor Henry Goose w "Atlasie chmur" sprawdził się znakomicie.
Jeśli chodzi o Hugo... no cóż, nawet oglądając Elronda miałem wrażenie, że za chwilę usłyszę: 'Więc tu pan jest, panie Anderson" ;)

Lukas_Art

Też tak miałem nawet w Atlasie Chmur myślałem że wyskoczy z Mr. Andersonem xD

Lukas_Art

I Hanks jako pisarz nazista czy ktoś tam też był dobry. Nie wiedziałem że on tak klnie :D

killfrenzy8282

Pisarz-nazista? Chodzi Ci chyba o kierownika hotelu? Z tego co pamiętam, to jedyną rzeczą, jaką on tam pisał była historia Frobischera, a raczej frobischerowego portfela ;)

Lukas_Art

Chodzi o tego pisarza który na bankiecie wyrzucił krytyka przez balkon

killfrenzy8282

A, no tak, jak mogłem zapomnieć. Ale w sumie to ja tam nie widzę (albo nie zauważyłem) u niego żadnych nazistowskich konotacji.

Lukas_Art

A może mi się coś pomieszało xD. Ale film bardzo dobry.

killfrenzy8282

Dalsza obsada:

Bradley Cooper
Jim Carrey
Christoph Waltz
Benicio Del Toro
John Cusack
Jude Law

użytkownik usunięty
killfrenzy8282

Viggo Mortensen
Clive Owen
Jeff Bridges

Liam Neeson
Edward Burns
Edward Norton
Sharlto Copley

Daniel Day Lewis
Woody Harrelson
Leonardo DiCaprio

użytkownik usunięty
killfrenzy8282

To już nie będzie za dużo? Na budżet nie wystarczy, by opłacić ich wszystkich.

W Cienkiej Czerwonej Linii Terrence'a Mallick'a też grały same sławy :D

użytkownik usunięty
killfrenzy8282

Dawno tego filmu nie oglądałem, i wiem że grało tam sporo znanych aktorów. Zimmer chociaż przy tym filmie się spisał jak należy. Michael Kamen i tak wygrywa ścieżką do serialu "Kompania braci" z tym co Zimmer tu nam zaproponował.

Oooo tak Kamen stworzył przepiękną ścieżkę dźwiękową. Mało jest takich kompozytorów którzy stworzą coś co idealnie współgra z tym co się dzieje na ekranie. Jemu się to udało za to ma u mnie szacunek. Tylko szkoda że tak szybko umarł :(

użytkownik usunięty
killfrenzy8282

No i niestety tak jak pisałeś na jego forum za nisko w rankingu, ale kto by się tym przejmował, skoro my go pamiętamy, znamy i lubimy, heh...

A wracając do Zimmera to do Sherlocka Holmesa stworzył bardzo dobrą ścieżkę dźwiękową

użytkownik usunięty
killfrenzy8282

Wolę z wspomnianej wcześniej "Cienkiej czerwonej linii".

Tu się zgodzę wraz z Melanesian Choir stworzyli bardzo dobrą ścieżkę

A co powiesz o Tylerze Batesie i Steve Jablonskim? Bo raczej dobrego zdania o nich nie ma

użytkownik usunięty
killfrenzy8282

Dyskutowaliśmy o nich na forum Briana Tylera. To nie są kompozytorzy, to wyroby kompozytorsko-podobne.

A no tak racja. Mam słabą pamięć xD. A jeśli chodzi o dobrych a raczej tych z górnej półki to Michael Giacchino na pewno z niej jest

użytkownik usunięty
killfrenzy8282

U Alana Silvestri też gadaliśmy ;)
Nie znam twórczości Michaela Giacchino, będę musiał się zapoznać, póki co jaram się muzyką Pino Donaggio z filmu "Passion" i to bardzo dobry score, polecam.

Hmmm nie znam go ale chętnie poznam :)

No i Klaus Badelt. Chyba jeden z najbardziej niedocenianych kompozytorów

użytkownik usunięty
killfrenzy8282

Z nim też muszę się zapoznać. A znasz coś z Dave'a Grusina, Lalo Schifrina albo Billa Conti'ego?

Lalo Schifrin ooo tak. Też niedoceniany. Najbardziej w pamięć zapadł mi temat muzyczny z Żądła 2

Coś na lepsze spanie :D aż łezka leci

http://www.youtube.com/watch?v=7uTAIpU0sa0

użytkownik usunięty
killfrenzy8282

Bill Conti

http://www.youtube.com/watch?v=14oYFlR5CMg

Dave Grusin

http://www.youtube.com/watch?v=BVylLumfYU4

Petri Alanko ( z gry Alan Wake)



http://www.youtube.com/watch?v=cn0Mus9QTRs

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones