Tom HardyI

Edward Thomas Hardy

8,8
128 133 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Hardy

Już widziałam co Hardy narobił w tym filmie. Takiego zimnego drania jeszcze nie widziałam, zagrał bezczelnego człowieka o zimnym i cwaniackim głosie. I zabójczym wzroku. Idealnie współgrał z DiCaprio, mimo tak małej ilości scen z Tomem a szkoda, mimo wszystko wypadł wspaniale. Kto się nie zgadza ze mną niech da znać :P

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
MadFuriosa

Ok, dzięki.

MadFuriosa

Piszesz ze jest malo scen toma z leo, a innych scen z tomem w filmie jest ciut wiecej?

michal055

chodziło mi o to że wiadomo Leo ma przewage w scenach a Tom tak jakby rzadko sie pokazuje mam taki niedosyt;P ale najlepsze ostatnie sceny właśnie Leo z Tomem:P

MadFuriosa

Całkowicie się z Tobą zgadzam;. Sam dzisiaj po obejrzeniu Zjawy, założyłem nowy temat. Hardy to fenomen jakich mało, istny kameleon. W Zjawie, moim zdaniem przyćmił Leo, chociaż Leo również zagrał bardzo dobrze, to jednak Hardy zmiażdżył. Bardzo utalentowany aktor, ostatnio widać, że jest na topie i to chyba jest właśnie ten jego moment, w którym pokazuje, że jest mega uniwersalnym aktorem i potrafi zagrać dosłownie wszystko. Ciekawe co na to akademia, może będzie Oskar za Zjawę?

Burnwash

Dokładnie, najlepszy przykład to rola MadMaxa, bo czy to ten sam facet od Maxa gra w Zjawie? Już nawet nie mówił głosem Maxa, plus teksański akcent, mimika, po prostu kameleon tak jak też napisałeś. Musi wygrać za drugoplanówkę.

MadFuriosa

No i też poleciała nominacja do OScara. Wydaje mi się, że nie będzie miał większych szans, szczególnie, że wszyscy wymieniają Stallone'a jako faworyta, ale to dobry początek do kolejnych dużych ról i nominacji!

Ps. Statuetka lub jej brak, Tom i tak będzie na czerwonym dywanie <333

Hardkorze_

Stallone serio,? te drewno napakowane silikonem serio?

mam nadzieje że wygra Hardy ale coś czuje że Bale "jest czarnym koniem"

fanzlalka

te drewno napakowane silikonem serio

bez komentarza....

fanzlalka

Serio, tak czytałam na paru serwisach, bo filmów nie oglądałam i nie mam porównania niestety :)

Hardkorze_

Po raz pierwszy, tak na marginesie. Do tej pory nigdy nie był na Oscarach.
Wczoraj była premiera "Zjawy" w Londynie, Hardy opowiadał jak się dowiedział o nominacji i o tym co o niej myśli.

sweet_anger

Hardy nie lubi tego typu gali ze względu na chaos jaki panuje przed samym głównym wieczorem. Jego największy atut: docenia swoich fanów. Gdziekolwiek jest tam da autograf czy zrobi sobie zdjęcie z fanami. Sama słyszałam, że wszyscy zaczęli się na niego rzucać po roli Bane'a w Mrocznym Rycerzu, ale tak naprawdę wszyscy chwalą go za rolę w "Bronson", za którego w końcu się wzięłam. Ten wszechstronny aktor dorównuje aktorstwem wielu starszym kolegom- tych z Hollywood. Poza tym kiedy on pojawia się na ekranie kradnie całe show. W przypadku "Zjawy" on wypadł lepiej. Film mnie nudził przy scenach Di Caprio czy tego młodego Gleesona. Kiedy pojawił się Tom już odetchnęłam bo przez film przebrnęłam dzięki czemu. Równie dobrze mogli go trochę skrócić i widzieć więcej Toma

joan19

Racja. Jeśli o mnie chodzi, to mogę non stop oglądać "Locke", bo tam jest tylko Hardy, bez żadnych zbędnych dodatków :P

użytkownik usunięty
MadFuriosa

jedna z najbardziej pamiętnych ról drugoplanowych jakie pamiętam w kinie. Pierwszoligowe aktorstwo.

miałam go ochotę zabić własnoręcznie :))) racja takiego drania dawno nie widziałam

użytkownik usunięty
harfistka_nc

to tylko świadczy, że świetnie zagrał, nie czułam też że to tylko aktor, wcielił się na maksa

MadFuriosa

Moim zdaniem zagrał lepiej od samego DiCaprio ;)

Natayada

też się z tym zgadzam,zdecydowanie to jego czas na granie w filmach,widać mega progres w jego osobie od poprzednich produkcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones