Tom HardyI

Edward Thomas Hardy

8,8
128 332 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Hardy

Głos Tom'a w TKR nieziemski !!!!

użytkownik usunięty
paulasz93

po TDKR wbiło mi się do głowy jego teksty i akcent :) chodziłam i cytowałam Bane non stop :D głos był świetny ale najlepszy jest jego 'zwykły' :D

paulasz93

Uwielbiam. Teraz za każdym razem jak gdzieś przeczytam "of course" to w głowie słyszę to tak jak on to mówił.

paulasz93

taa tylko,że zmieniony komputerowo

CelineMarie

Wiadomo, że zmieniony. Ale i tak fajny.

paulasz93

Brzmiał tam jak Yoda w stroju Darth Vadera... Przyznam, że głos Bane'a był chyba najsłabszym elementem tej postaci i brzmiał wręcz komicznie.

nerkin

no własnie wręcz odwrotnie , stał się postacią niezapomnianą w tym filmie:)

paulasz93

Chyba niezbyt uważnie przeczytałeś co napisałem - stwierdziłem, że jego GŁOS brzmiał komicznie, co nie pasowało do jego demoniczności. Nie napisałem, że położył on całą postać, bo właściwie dzięki niemu ten film miał potencjał.

nerkin

dokładnie! miałam to samo odczucie, po wczorajszej wizycie w kinie na TDKR zdecydowanie tym, co podobało mi się najmniej, był głos Bane'a - zmodyfikowany czy nie - według mnie w ogóle nie pasował do postaci i był jej słabym punktem, a szkoda, bo rzeczywiście duży potencjał

paulasz93

Choć zmieniony , to brzmiał genialnie...

Darado

dokładnie :)) !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones