Tom Hiddleston

Thomas William Hiddleston

8,6
70 052 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Hiddleston

Mimo, że go uwielbiam to ocena bardzo zawyżona. Aż 5 miejsc WYŻEJ od Gary'ego Oldman'a? Oceniania ról powinno jak najszybciej zniknąć z filmweb'a tylko robi się przez to bałagan. Bezsensu. Ocenia się aktorów nie za ich umiejętności, a nie role które grali.

Pinkusek

ale 2. miejsce - "50 Najseksowniejszych
mężczyzn" wg magazynu "Glamour" jak najbardziej zasłużone

Pinkusek

Mi się podoba ocenianie tego jak aktor gra daną rolę. Wydaje mi się, że to lepiej odzwierciedla realny pogląd niż wtedy kiedy oceniający musi sam to uśrednić w głowie a dopiero potem ocenić za całość.
BTW. Sposób oceniania, jakikolwiek by nie był i tak nie ukazuje rzeczywistości. Jest zbyt ogólny.

Pinkusek

A co świadczy o umiejętnościach aktora jak nie role które gra? Według mnie to dobre rozwiązanie z ocenianiem ról. Poprzednio oceniało się film jako całość, choć wiadomo że niektóre elementy mogą się nie podobać mimo dobrego ogólnego wrażenia lub na odwrót.

Emzz21

Ja myślałem podobnie że to dobre rozwiązanie ale patrząc na ranking to można zobaczyć, że to ocenianie ról daje jeszcze większe pole do popisu "fanboyom" (np. Hobbit, LOTR, HP,).
Wiadomo - ranking jest nowy i będzie potrzeba trochę czasu zanim się "ułoży".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones