Tom Hiddleston

Thomas William Hiddleston

8,6
70 120 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Hiddleston

Bardzo bym chciała, żeby narkęcili nową wersję Dumy i uprzedzenia i obsadzili Toma w roli Pana Darcy'iego. Colin Firth jest doskonały w tej roli ale myśle, że Tom byłby równie świetny, można by się podelektować obiema kreacjami. Może Angole albo Amerykańce wpadną na ten pomysł. Tom już się sprawdził w rolach z tej epoki.

Ryani

Znowu "Duma i uprzedzenie"? Co chwilę ktoś kręci kolejną wariację, dopiero co było "Death Comes To Pemberley", a w tym roku wychodzi nawet "Duma i uprzedzenie i zombie"(!) tak jakby Jane Austen nie miała innych świetnych powieści...
Ja bym widziała Hiddlestona jako Kapitana Wentwortha z "Perswazji". Żadna z do tej pory nakręconych wersji mnie nie porwała, a myślę, że Tom byłby idealny. Kto kojarzy fragment z listem? "I offer myself to you again with a heart even more your own than when you almost broke it, eight and a half years ago. Dare not say that a man forgets sooner than woman, that his love has an earlier death. I have loved none but you." I ten głos. http://youtu.be/6vlIXu9C3Hw?t=2s

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones