Tom Hiddleston

Thomas William Hiddleston

8,6
70 052 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Hiddleston

początkowo loki nie budził mojej sympatii,jako ten główny zły,w thorze i avengers wredny i wkurzający zwłaszcza w avengers,co nie zmienia faktu,że doceniałem już wtedy kunszt aktorski toma za tą postać za to że wzbudza pewne emocje,ale już w thorze 2 gdy był potrzebny thorowi,zaczęłem go naprawdę lubić,nawet nie chodzi,o to że nie był tam antagonistą ale że po prostu niebył już tak wkurzający,co najwyżej uszczypliwy,co nawet mi się podobało,tym bardziej że walczył tam po "jasnej stronie mocy",mam pytanie jeszcze na koniec czy ktoś wie czy loki na koniec sagi o thorze,stanie się dobry czy zły,bo mnie to bardzo ciekawi

dj_carlos

ps.mam nadzieję jednak że będzie pod koniec dobry,przynajmniej bym tak chciał,a rola lokiego zaiste świetna i nie tylko przez odtwórcę tej roli toma hiddlestona ale i scenarzystów której jak napisałem w temacie jest naprawdę ciekawą i skonstruowaną postacią której należy czapki z głów ściągnąć dla tych osób które ją tworzą

dj_carlos

Komiksy nadal wychodzą i Loki ma się dobrze, także jego historia jeszcze nie doczekała się zakończenia. Nawet kiedy umarł - zginął ratując Avengers, to nie wiadomo było do końca na ile "był po dobrej stronie", a na ile był to jego plan, że jeżeli umrze bohaterską śmiercią, to jego brat zlituje się i znajdzie sposób, żeby przywrócić go do świata żywych. Tak też się stało, Loki odrodził się w ciele małego chłopca, a Thor go odnalazł i wrócił mu wspomnienia. Wydaje mi się, że nie da się powiedzieć czy Loki jest dobry czy zły, ani postawić go po jednej stronie, bo on jest przede wszystkim sam po swojej własnej stronie. Balansuje gdzieś pomiędzy i ciągle zmienia strony. Dlatego właśnie jest taką ciekawą postacią. Cieszy mnie fakt, że pojawi się w obu częściach "Avengers: Infinity War". Ciekawe byłoby go zobaczyć walczącego ramię w ramię z resztą Mścicieli, jak dogryzaliby sobie ze Starkiem ;) i do końca zastanawialibyśmy się czy zdradzi czy nie, bo to przecież Loki.

HiddenStone

ale mi chodzi czy wiesz jaki na końcu będzie loki w filmie a nie w komiksie,prawdopodobnie ostatni film gdzie zagra ta role to 2019 rok,tak gdzieś wyczytałem,pytam się tylko czy ty slyszałeś jaką postawę ostatecznie przyjmie loki w filmie,nwm czy to będzie ostatnia częśc thora czy avengers jak będą robic trójkę wogle,czy masz taki przeciek,byłbym bardzo rad

dj_carlos

Ale tego nikt przecież nie wie, nawet sami twórcy. :D Scenariusze na 2019 rok jeszcze nie są napisane, a do napisania każdego kolejnego zatrudniani są inni scenarzyści. Wiele zależy też od reakcji widowni, od tego jak sami aktorzy kreują swoje postaci... Np. to Hiddleston zasugerował, że fajnie by było gdyby w drugiej części Thora, Loki współpracował ze swoim bratem zamiast z nim walczyć. Początkowo Loki nie miał też grać takiej dużej roli, ale po reakcji fanów i rosnącej popularności dokręcono dodatkowe sceny z nim.
Możemy sobie spekulować co będzie, ale jedyne czym się możemy podeprzeć to komiksy, bo to na nich opiera się fabuła filmów.

HiddenStone

I tak wiele scen z Lokim zostało wyciętych - w obydwu częściach Thora i Avengers. Szkoda bo, w mojej opinii, z tych scen wyłoniłby się trochę inny obraz Lokiego, wyjaśnione by zostały pewne sytuacje, których z filmu tylko się domyślamy (niekiedy błędnie).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones