Tom HollandX

Thomas Stanley Holland

8,5
54 527 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Holland

Pierwszy raz aktor młodszy ode mnie wciela się w rolę Petera Parkera. Będziemy mieć okazję oglądać go w tej roli w filmie Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów i zastanawiam się, jak wypadnie :)

Micman1995

Wiesz, to taka kolej rzeczy :P Za parę lat większość aktorów grających kogokolwiek będzie od nas młodsza :D

peter_max

Nieeeee! No dobra, trzeba się przyzwyczajać :p

Micman1995

Garfielda nikt nie już nie przebije

roman876

a mnie wkurza to, że uniwersum pająka jest cholernie bogate, a co oni wałkują od dawien dawna? Uncle Ben i Uncle Ben... oh come on! Zróbcie cos nowego ;/ Co do Garfielda to zdania mogą być podzielone. :D

użytkownik usunięty
DarkBartek

Nowy film o pająku ma nie być filmem typu origin story

klynkajcie narody! :D poczekamy zobaczymy co z tego wyjdzie ;)

roman876

Zgadzam się

roman876

Zgadzam się.
Ja w ogóle nie pojmuje po cholerę dali nowego aktora. Ktoś wie czemu nie Andrew?

revira

Bo jest za stary

revira

Bo jest za stary i jakimś cholerykom to przeszkadzało . Przez co domagali się totalnego rozj.ebania tamtego spidermana i dania do filmu jakiegoś gównianego drewna .

snajper12331

Zobaczę jak aktor spisze się w Kapitanie, ale raczej nie obejrzę nowej serii z nim.

snajper12331

Gówniane drewno zjadło na śniadania Roberta Downey Jr i resztę.

NickError

Uuuu ... nie przesadzaj ... O dziwo nieźle zagrał ... chodź do Downey Jr i Evansa to daleko mu brakuje ...

roman876

Wg krytyków którzy już widzieli CW jednak go przebił.

roman876

chociaż uwielbiam Garfielda milion razy bardziej niż poprzednika, to jednak według najnowszych recenzji Spidey i Black Panther są wisienkami na torcie tego filmu.

MATTEOzwala

Tak ale chodzi o postać anie aktora :)

Micman1995

Wypadl swietnie.

Niklas_Black

Będę miał okazję się przekonać za kilka dni :) ale jeżeli piszesz, że wypadł świetnie, to coś w tym musi być - tym bardziej, że bardzo pozytywnie jestem nastawiony do postaci Spider-Mana.

Micman1995

wypadł serio dobrze. jak dla mnie dużo lepiej niż poprzednie wersje spider man'a. pierwsza scena z nim i już czujesz ten klimat. przynajmniej ja tak miałam ;)

acronym

To dobrze :D w sumie ten pierwszy aktor grający Spider Mana miał w sobie jakby za mało luzu, jak ktoś gdzieś na tej stronie napisał - był płaczliwy :P kolejny bardziej mi się podobał, a o tym najnowszym słyszę w ogóle wszędzie dobre opinie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones