Tomasz Bajer

8,4
2 841 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tomasz Bajer

Moim zdaniem to zmarnowany talent...Niektórzy pytaja co sie z nim dzieje.Ja widziałam go w programie Dzień Dobry TVN.Brał udział (razem ze swoja dziewczyną) w konkursie walentynkowym.I nie wygrał!Nagrodą był występ w teledysku do nowej piosenki Piotra Rubika.Trochę mi to nie pasuje do "Laski" ale moze chłopak się w ten sposób w końcu wylnsuje...Życzę mu tego z całego serca :)

Coco_4

przyznac trzeba ze bez niego "chlopaki nie placza" nie istnieje
zasadniczo dla scen z jego udzialem oglada sie ten film
sama koncowka, tez jest zajebista :)
faktem jest ze dla ludzi z talentem nie ma miejsca w tym kraju
bo jak by wygladali Ci wszyscy "popularni" aktorzy ...

markin

absolutnie popieram, zgadzam się od deski do deski, że chłopak się po prostu marnuje.. Nowi aktorzy w filmach i to dobzi aktorzy!
Jak widzę w róznych polskich filmach po raz kolejny Małaszyńskiego, Żmijewskiego to WYMIOTOWAĆ, blee;(
Moim zdaniem powinien zagrać jeszcze w E=MC2 no i dłuższą kwestię powinien mieć w poranku kojota

Coco_4

on byl w dzien dobry tvn? ;oo uuuu ....

Coco_4

Trzeba zorganizować jakąś petycję, czy co? Bo ludzie, którzy umieją grać siedzą w domach (Bajer, Żukowski) a dosłownie rzecz ujmując JEŁOPY są lansowane po różnych programach.

miryjur

Też mam już dość tego, że ciągle lansuje sie tylko Małaszyńskiego i innych jego pokroju ( a jaki to poziom to ja już sie nie wypowiem, bo nie wypada). I kolejne komedie romantyczne, wszystko na jedno kopyto, rzygam już tym i tymi nędznymi aktorzynami z Polski. Gdzie jest Cezary Żak? Gdzie jest Tomasz Bajer? Czemu takich ludzi sie nie lansuje tylko Brodziki, Karolaki itd ?!

EneDue

Co do Karolaka, to może i faktycznie jest go obecnie nieco za dużo, ale jako Goldi w komedii "Ciało" wypadł wg mnie świetnie.

miryjur

Bo tamci sa "ładni" a ponadto kto rządzi filmem?? Widownia!
A jak a jest widownia?? ano tępa i głupia!
No to jakich filmów i idoli oczekujecie. ??

I nasza garstka maniaków forumowych tego nie uratuje! Ilu nas jest tych co "Kochaja Kino" przez "K" -- 2-3 tysiące??
Może 5 tys.
A reszta ????? Popatrzcie w koło -- ile mamy telenowelek w TV??? Do cholery!
A dlaczego ?
Bo sie najlepiej sprzedają. A kupują bezmózgi.
I lepiej nie będzie. Hała górą!
Hej!

baca350

ty,czekaj,on też jest "ładny"...

Coco_4

zgadzam się w 100%. Kurcze tacy ludzie powinni więcej grać. On jest świetny ;p

Coco_4

Też sie zgadzam, jako Laska był zajebisty, ale oczywiście większość ludzi woli Zakościelnego albo innych frajerów oglądać ;/ a Bajer sie marnuje, bo jest świetnym aktorem i ma niezły charakterek podczas grania, po prostu wie co robi, a nie gra tylko ról w stylu 'oh i ah' jak wielu innych. Takie jest przynajmniej moje zdanie.

Coco_4

Zapewne został ambasadorem, dlatego nigdzie go nie ma ;)

AdikWajb

Trochę bardziej na serio - Tomasza Bajera znajdziecie w ekipie benchmark.pl, np. tutaj: http://www.benchmark.pl/aktualnosci/Opera_najszybsza_-_wiadomosci...-27404.html
Moim skromnym zdaniem jako prezenter jednak nie radzi sobie najlepiej.

Coco_4

widocznie Silnoręki kontroluje także rynek kina i TV...:)

edelweis

Też się zgadzam. W 'Chłopaki nie płaczą' był zajebisty i bez niego nie byłoby filmu. A mnie się rzygać chce, jak wszędzie opowiadaja o tej 'Brzyduli' i 'Majce'. Matko...jaki to jest szit! Ta cała Kamińska t otak wylansowana, a ona recytuje nie gra. A Majka to juz w oóle.... Kurwa, powiedzcie mi; skąd oni wytrzasnęli takie badziewie jak ta cała joanna osyda albo tomasz ciachorowski??? Przecież on to gra jak jakaś pizda!!! Ta tak samo. Nieno, po prostu usiąść i płakać.
Dobra, może ktoś to lubic, kwestia gustów, ale już nie będzie takich świetnych polskich filmów. Co to będzie jak pokolenie tych najlepszych aktorów odejdzie? ;(
Teraz to już nic dobrego w tej Polsce nie ma :/

Zosia_94

Chyba skończył z aktorstwem :(... Teraz jest prezenterem na benchmark.pl, ale powiem wam, że poznałem go tylko po głosie...
ps. Kiepsko wychodzi mu rola prezentera, jest spięty, ma problemy z dykcją i jest jakiś taki sztywny... to już nie ten "laska"...

EkspertFilmowy

Może przestał "jarać blanty" i teraz zwyczajnie "brakuje mu luzu"

Zosia_94

joanna ohyda???????

Coco_4

Nazwisko w sam raz dla niego.
Oddałbym za to żeby grał wszystkie te aktorzyny z seriali TVP i TVN-u

Be-was

Jak go słucham na tym benchmark.pl to mi się normalnie chce śmiać_nie z tego co mówi ale jak on to mówi tak w "swoim stylu".
"Tum Rajder"(30 odcinek) brzmi prawie tak zajebiscie jak np "I co są bunkry?" czy "Ja przedwczoraj ściszałem telewizor! "

Coco_4

Nie przesadzajcie. To fakt Chłopaki Nie Płaczą to mój ulubiony film i gdyby nie Tomasz Bajer na pewno nie był by on tak śmieszny. To nie zmienia faktu że w tym filmie gra on nietrudną do zagrania rolę zjaranego luzaka. Ma dobrze dobrane teksty i przez to wydaje się genialnym aktorem ale prawda jest taka, że słaby z niego aktor. Widać to już w Poranku Kojota gdzie zagrał dość sztywnie, oczekiwałem po nim lepszego wczucia się w rolę, tymczasem te dialogi z nim są słabe. No i weźcie pod uwagę, że to jego jedyne dwa filmy w jakich zagrał. Poza tym nie skończył żadnej szkoły związanej z aktorstwem, więc moim zdaniem Olaf Lubaszenko mógł dać mu rolę w tych dwóch filmach "po znajomości".

mk34

(Racja, na tych filmikach ze strony benchmark.pl jest on jakiś spięty gdy mówi)

Coco_4

Zmarnował talenta.. Laska come back!

Coco_4

Został "ambasadorem"... :)

photograph1

dla tego ja przestałem płacić abonament naszej kochanej tvp ;]
taka jest prawda, że jedyne co można tam obejrzeć to wiadomości o 19:30 i czasem jakieś kultowe wieczorynki (chociaż teraz już nawet nie) Robią z ludzi debili i kręcą takie gnioty jak m jak miłość itp. Nikt tego nie kontroluje bo kase mają z abonamentu.
Zauważcie, że filmów komediowych, jeszcze raz podkreślę komediowych a nie komedii romantycznych których się nie da oglądać nie robi nikt. Więc gdzie taki laska ma zagrać?? w k*rwa Z jak zazdrość czy innym szmatławcu? Po prostu teraz nie ma takich filmów nad czym bardzo ubolewam.

Coco_4

http://www.facebook.com/tobajer

Coco_4

Tomek, bez Ciebie film "Chłopaki nie płaczą" nie byłby taki sam. Zdecydowanie ulubiona postać : D

JaMajka69

uwielbiam ten film bez niego i poranka wątpiłabym w sens produkcji polskiego kina bo reszta jest beznadziejna ,

świetna rola Laski

Coco_4

A może on już sobie odpowiedział na to "zajebiście, ale to zajebiście ważne pytanie: co lubię w życiu robić" i nie jest tym czymś aktorstwo?

karolthas

hahaha to prawda ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones