Tomasz Ciachorowski

6,5
341 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tomasz Ciachorowski

jak w temacie.
dno a nie aktor, naprawdę słaby bardzo pozatym bardzo mnie irytuje z wyglądu taki niehluj z niego, naprawde nie wiem czemu się nim tak zachwycają dziewczyny to samo z Bobkieem, juz jakiś serial wchodzi na anteny staje sie popularny to musimy z jednego z głównych bohaterów robić mistera polski?? jakieś nie halo jest

Dadaradka

też uważam, że Ciachorowski jest beznadziejnym aktorem - jest jakiś taki beznamiętny, wszystko mówi tym samym tonem, w ogóle bez emocji. Z wyglądu też wcale mi się nie podoba, nie wiem, co te laski w nim widzą, ja nie mogę na niego patrzeć.

Ale Bobka lubię :) Uważam, że jest przystojny, ale to nie ma nic wspólnego z tym, że zagrał w serialu.

bones1995

Jego miny i gesty są tandetne i drażniące widza.Rozumiem,że polski show biznes przygarnia każdego ale bez przesady!
jest jakiś taki beznamiętny, wszystko mówi tym samym tonem, w ogóle bez emocji. Z wyglądu też wcale mi się nie podoba, nie wiem, co te laski w nim widzą, ja nie mogę na niego patrzeć.


hahahah

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones