Tomasz Karolak

Tomasz Paweł Karolak

5,8
38 196 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tomasz Karolak

Jakież on durnoty gada na temat kontrowersji wokół marnej "sztuki" Golgota Picnic.
Tępy mądrala. Mądry człowiek jeśli nie wie co powiedzieć na dany temat, się nie odzywa.
Obrońca uciśnionych anty-katolików. W dodatku, jak to sam się określił: "Praktykujący, nie wierzący".

_Maverick__

ale co on ma do powiedzenia?

przecież nie od dziś wiadomo że jeżeli jego nazwisko pojawia się w jakimkolwiek filmie, choćby tam grał rolę daleko planową /nawet gdy pojawi się "na chwilę"/ to film jest klapą

T.K. to barometr filmu polskiego zwiastujący KASZANA!

więc co on może mądrego powiedzieć.... gościu który trzy razy zdawał egzamin,, aż wreszcie egzaminatorzy ze zmęczenia ich cierpliwości, dali sobie spokój i po prostu puścili go w świat.... innymi słowy A NIECH IDZIE I D...Y NIE ZAWRACA BO ILE MOŻNA SŁUCHAĆ JEGO BIADOLENIA NIECH INNI SIĘ Z NIM MĘCZĄ.

no i pozbyli się go, tylko że teraz tego miernotę my musimy oglądać.... oj nie ładnie egzaminatorzy, nie ładnie... tak świni się społeczeństwu nie podkłada to nie "plastic made in USA".

michael_69

*cztery razy zdawał (a teraz, o zgrozo, ma swój własny teatrzyk:P)
http://www.youtube.com/watch?v=Q7E_lCAKh3U tu na temat jakiejś libacji Karolaka i Sokołowskiego, jak kto lubi takie opowiastki

_Maverick__

"Widziałem rozmowy z protestującymi – oni nie mają pojęcia, co się dzieje w kulturze polskiej, teatrze!" - Tomasz Karolak, znawca polskiej sztuki, człowiek renesansu.

Niestety w całej swojej mądrości, Tomeczek zapomniał, że jego poparcie jest dla większości(rzekłbym, że dla wszystkich, ale generalizować nie wypada - o tym też Tomaszek zapomniał) ludzi czymś zgoła odmiennym. Otóż widisz Karolak - wiesz, że film z jego udziałem to mentalne samobójstwo. Najłagodniejsze efekty uboczne to regurgitacja i paskudny moralny kac nad straconym czasem i transferem. I potem widzisz, że popiera jakąś akcje posługująć się górnolotnym stwierdzeniem "kultury polskiej". Nieważne jakie było Twoje stanowisko, po poparciu Karolaka stanowisko może być tylko jedno - chłam.

Z drugiej strony to nic dziwnego, wystarczy sprawdzić kim byli rodzice Tomaszka. Czerwony czerwonych poprze.

tearofmankind

To co mowil Karolak bylo malo istotne. Istotne bylo to ze cycki zablokowalo dostep do tej sztuki ludziom co chcieli to zobaczyc. W normalnym kraju policja bydlo by przepedzila.

HAPPY_CHLOE_819

Bydło to na takie sztuki chodzi. To, co powiedział Karolak jest bardzo ważne, gdyż pokazuje jakim jest on człowiekiem. Dla zysku liże tyłki twórcom tej "sztuki", a raczej marnej prowokacji.

BartSmith

Chodza ludzie ,bydlo blokuje.

HAPPY_CHLOE_819

Cieszę się, że są jeszcze w Polsce normalni ludzie, którzy tą "sztukę" (a raczej marną prowokację) potrafią zablokować. Ty zapewne jesteś z tych, którzy patriotów nazywają faszystami.

BartSmith

Ja ich nazywam patolidiotami.

BartSmith

A nie lepiej dać ludziom wybór? Choćbyś stawał na głowie, wszystkich duszyczek do Nieba nie doprowadzisz.
A narodowcy/nacjonaliści/wszelcy patrioci pretendują do miana faszystów, narzucając "lewagom" jedyną, słuszną rację, bo tak duce Winnicki kazał. Oczywiście pominęłam kwestie gospodarcze.

Roxley

Spróbuj wystawić taką sztukę szkalującą judaizm lub islam. Gwarantuję ci, że to, co i jak wywalczyli katolicy to jest pikuś. Odnośnie wyboru - ludzie codziennie dokonują wyborów, po co dawać im jeszcze coś takiego. Mało szajsu jest w TV?

BartSmith

Dlaczego martwisz się o innych? Większość ludzi to i tak idioci, więc jak stado baranów będą oglądać wulgarne, szokujące seanse, czy to w teatrze, czy w TV. Prowadzą nudne życie z dnia na dzień i zamiast się rozwijać, idą na łatwiznę, patrząc bezmyślnie w ekran.
Przede wszystkim wszelkie zmiany należy rozpocząć od siebie. Jeżeli jesteś czemuś przeciwny, to po prostu tego nie rób, a jeżeli będziesz przekonujący, to inny zaczną brać z Ciebie przykład. Na przykład łatwiej mnie pobudzić do refleksji nad swym postępowaniem przez osobę, która próbuje wyłamać się ze schematu niż przez skandujący tłum.
Co do obrażania uczuć religijnych, to cokolwiek myślę o krk, uważam, że katolicy powinni mieć prawo do obrony swej wiary, pod warunkiem, że nie naruszają wolności reszty obywateli, którzy niekoniecznie chcą się z nimi utożsamiać. Mnie również drażnią nagminne ataki na katoli, zwłaszcza że lewacki mainstream w ramach politpoprawności obchodzi się z żydostwem i muslimami jak z jajkiem. Ale to rozległy temat. :P

Roxley

Po części się z Tobą zgadzam. Niemniej jednak jak sam napisałeś ludzie idą jak stado baranów, szczególnie za nowymi trendami. Jeśli nikt nie będzie bronił chrześcijańskich wartości oraz samego chrześcijaństwa to takie sztuki będą na porządku dziennym. Nie raz zastanawiałem się jak by się czuł taki twórca sztuki, gdybym w ramach rewanżu wystawił sztukę krytykującą jego rodzinę, oczywiście na poziomie takim, jaki on sam narzucił.

Roxley

Twój dziadunio komunista (czerwony faszysta), także narodowców wyzywał od faszystów po wojnie?

"Po wojnie Polacy byli dalej mordowani w Oświęcimiu

Po wojnie Oświęcim był obozem kierowanym przez NKWD. Później przez MBP. Do początku 1948 r. siedziało tam ponad 40 tysięcy ludzi. Wśród nich żołnierze AK oraz NSZ, których komuniści szczególnie nienawidzili."

A ty jak nie możesz mordować Polaków w obozie, to choćby im słowem ale musisz dokopać? Tak jak stalinowski ideolog Mazowiecki?

HAPPY_CHLOE_819

W normalnym kraju jest zwykle demokracja i patriotyzm a policja nie rozpędza pałami obywateli idących w patriotycznym Marszu Niepodległości. Sami wybraliśmy sobie skrajnie antypolskich przedstawicieli do Sejmu, którzy organizują policyjne nagonki na Polaków. Policja przy tym, w wielu przypadkach, zachowuje się podczas przesłuchań niczym gestapo, upokarzając młodych patriotów, że nie wspomnę o policyjnych prowokacjach i znęcaniu się i kopaniu leżących, zmaltretowanych Narodowców.

sztetl

Normalnych obywateli idących na marszu niepodległości nikt nie pałuje, co najwyżej kibolskie bydło szukąjace zadymy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones