Tomasz Mędrzak

6,8
578 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tomasz Mędrzak

JESTEM FANKĄ PANA TOMKA. UWIELBIAM GO. MIAŁAM Z NIM KONTAKT GDY BYŁ DYREKTOREM TEATRU OCHOTA, ALE GO STRACIŁAM GDY ZAŁOŻYŁ TEATR TM I OD ROKU NIE MAM Z NIM KONTAKTU, WIĘC SZUKAM DO NIEGO KONTAKU. KTO MA ADRES, E-MAIL, GG ITP. DO PANA TOMASZA MĘDRZAKA, TO NIECH PISZE NA MOJEGO MAILA: agnieszkamecinska@poczta.onet.pl I NA MOJE GG: 6821137. JAK MI POMOŻECIE W TEJ SPRAWIE, TO BĘDĘ WAM ZA TO BARDZO WDZIĘCZNA. MACIE KONTAKT DO PANA TOMASZA MĘDRZAKA? JAK TAK, TO PISZCZIE DO MNIE. BŁAGAM WAS O POMOĆ! POMÓŻCIE MI ZNALEŹĆ KONTAKT DO MOJEGO ULUBIONEEGO AKTTORA Z "W PUSTYNI I W PUSZCZY" I Z "DOMU"! PLIS.

agnieszkamecinska

Po co się tak wydzierasz w kolejnych postach.

Eunice

GDY PISZĘ WIELKIMI LITERAMI, TO NIE ZNACZY, ŻE KRZYCZĘ, PISZĘ TAK DLATEGO, BO MAM SŁABY WZROK I PRAWIE NIE WIDZĘ MAŁYCH LITER, A DO TEGO MAM PORAŻENIE MÓZGOWE I NIE CHODZĘ OD URODZENIA. JESTEM NIEPEŁNOSPRAWNA. TYLE O MNIE.

agnieszkamecinska

Pisanie wielkimi literami w Internecie oznacza KRZYK, bez względu na to czy jesteś pełno czy niepełnosprawna.
Przykro mi z powodu Twoich chorób, ale zawsze możesz zwiększyć sobie czcionkę, zmienić okulary albo zacząć korzystać z opcji ułatwień dostępu w systemie operacyjnym. Albo wszystko na raz.
Tłumaczenie niepełnosprawnością mnie nie przekonuje, sory.

agnieszkamecinska

wduś równocześnie klawisze "Ctrl" oraz "+" to cała strona Ci się powiększy. Możesz kliknąć nawet i 5 razy a by mieć jeszcze większą. Jeśli uznasz, że litery, obrazki na stronie są za duże to wciśnij klawisze "Ctrl" oraz "-", wtedy obiekty na stronie się pomniejszą. Pozdrawiam

agnieszkamecinska

KTO MA KONTAKT DO AKTORA, PANA TOMASZA MĘDRZAKA? MACIE JEGO KONTAKT, TO PISZCIE DO MNIE.

agnieszkamecinska

nie wiem czemu ludziom DUZE LITERY przeszkadzaja, zawsze mnie to zastanawialo. Przeciez latwiej sie je czyta :-)

mr_bombastic

mnie znacznie trudniej. Przyzwyczajona jestem do normalnej czcionki i taką czyta mi się łatwiej, widzę gdzie zdanie się zaczyna i gdzie kończy. Lepiej kojarzę kształt małych liter niż wielkich (nie mylić z dużymi, duża litera mówi o jej rozmiarze, wielka o jej kształcie).

agnieszkamecinska

Juz raz to napisalas!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones