Tomasz ZiętekI

8,0
18 649 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tomasz Ziętek

Zagrał ostatnio w odcinku 545, bodajże Jarka? Chłopaka z nowotworem, którym odstąpił od chemii.
Bardzo dobrze zagrał tworząc wyrazistą postać. Jako aktor zapowiada się dosyć dobrze, zobaczymy
dalej :) Na chwilę obecną nie ma go prawie na czym ocenić, po premierze "Kamieni na Szaniec" to
się zmieni :)

użytkownik usunięty
ciekawy_nick

Nie wiedziałem, że zagrał w "na dobre i na złe" (przyznam że nie oglądałem nigdy tego serialu). Dzięki za inf. i za wskazanie odcinka, właśnie zobaczyłem ten odcinek na ipla tv i faktycznie zagrał bardzo dobrze. Czy wcześniej też grał w "na dobre i na złe", albo tylko w tym jednym 545 odcinku. Pytanie nasunęło mi się podczas oglądania, ponieważ mówiono że był już pacjentem w szpitalu w Leśnej Górze...

Nie oglądam wszystkich odcinków i nie mam pojęcia. Myślę, że jego obecność wcześniej w Leśnej Górze została nasunięta by wypełnić wątek, by stał się ciekawszy i nawiązać jakoś do postaci Agaty.

Jeśli ktoś ma jakieś informacje, że występował wcześniej w tym serialu proszę o informacje. Z chęcią obejrzę :) Miło się go ogląda, w sensie aktorskim.

ciekawy_nick

Tylko ten 1 odcinek.

ciekawy_nick

kojarzę wątek i postać i w życiu bym nie powiedziała, że to on... bez włosów wygląda zupełnie inaczej ; )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones