Tony Halik

Mieczysław Antoni Sędzimir Halik

9,3
34 oceny występów osoby
powrót do forum osoby Tony Halik

Ten człowiek prędziej pasuje do statysty niż aktora. Filmy z nim wogóle mnie nie ruszają są wręcz denne. ŻAL ze tacy lucie dkładali sie do kinematografi.

Stolaz

Po co dawać takie tematy? Nick masz "stolaż" przez "ż", walisz byki jeden za drugim, po co się wygłupiasz? A skoro tylko stolarzem jesteś, rób krzesła i stoliki, a nie zabieraj się za zbyt poważną tematykę.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Stolaz

Jeśli twoją idolką-deskorolką jest Paris Hilton Yokohama Warsaw to nie jesteś wiarygodnym partnerem do dyskusji ! Postokroć wolę oglądać Jego filmy, niż jakąśtam Paris Vagina Hilton ! I mając takie upodobania nie mów mi kto tu jest znawcą shitu ! A cha: Ciecia to sobie w rodzinie poszukaj, ewentualnie wśród smarkatych koleżków na podwórku !

Stolaz

:) Gdy czytam takie posty nie wiem, czy to tylko nieudany żart, czy w zamierzeniu "inteligentna" i "precyzyjna" prowokacja.

Halik nigdy nie był STATYSTĄ...on grał w teatrze życia rolę wiecznego poszukiwacza...zapisywał to na takiej śmiesznej, małej kamerce...potem zrobili z tego serię TV...i on był tam GŁÓWNYM aktorem...w czasach, kiedy możliwości techniczne nie były takie "ziuuuuu" jak dziś. Ale który z tych gówniarzy, tych wszystkich młodszych, przystojniejszych "reporterów", którzy wyruszają po przygodę z całym sztabem ludzi, może o sobie powiedzieć "TU BYŁEM" tyle razy, co ten dziadek w nieśmiertelnym sweterku z dziurą na łokciu?

10/10

P.S. Dokładanie się do kinematografii?... ;) Dałeś 10 pkt. Paris Hilton - każdemu wolno...ale sorry wodzu...czym ona się dołożyła..."One Night in Paris?". Wolę przez godzinę oglądać kopulujące surikatki - mają więcej wyrazu ;)))))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones