Torrey DeVitto

Torrey Joëlle DeVitto

6,8
1 279 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Torrey DeVitto

Znienawidzona przeze mnie aktorka gra w dwóch moich ulubionych serialach. Najpierw
Mellisa w Pretty Little Liars, a teraz jeszcze od niedawna dziewczyna Alarica w The Vampire
Diaries. Dlaczego!?

Dark_Natalie

Dlaczego jest przez ciebie znienawidzona? Według mnie jest całkiem dobrą i ładną aktorką. Może nie gra zbyt dużo, ale cóż....

Dark_Natalie

Mi podpadła w "Pogodzie...", fakt, miała tam rolę upierdliwej psychopatki, ale nie w tym rzecz. Jakoś mnie od niej odpycha i nie ma znaczenia fakt, że jest ładna i nieźle gra...
Masz rację, w prawie każdym fajnym serialu trzeba się męczyć z oglądaniem jej buźki, a w VD to już mnie rozwaliła...jak ktoś napisał chyba na forum VD: może mają z Paulem kryzys finansowy więc pomógł jej się wepchać do VD...;)

Lili89

Dokładnie, też mi podpadła w OTH i teraz gdziekolwiek jej nie widzę (PLL, TVD) to mnie cholera bierze od razu -.- Już chyba na zawsze zostanie dla mnie właśnie taką upierdliwą psychopatką...

Dark_Natalie

Popieram w 100%!!! Jest irytująca wszędzie gdzie się pojawi - ten uśmieszek i to końskie uzębienie działa mi potwornie na nerwy...

negnug7

dokładnie.. Jej kwadratowa szczęka etc..

Agu888

wg mnie nie można nazwać jej brzydką, chociaż ten uśmiech czasem jest wkurzający, szczególnie w PLL

Dark_Natalie

aaa, jak miło. Nie jestem sama! Ja też jej nie znosze! Ta laska mi tak działa na nerwy, że masakra.
"Jest irytująca wszędzie gdzie się pojawi - ten uśmieszek i to końskie uzębienie działa mi potwornie na nerwy..." mam tooo saaamo! Jak ją zobaczyłam w TVD to mnie rozwaliło. Moze i dobrze gra, ale wyglada jak pusta laska ;x
Co jak co, ale gust do kobiet to Paul nie ma ;]
btw, ona w ogole byla na castingu do TVD? bo cos mi sie wydaje, ze po prostu od tak Paul załatwił jej tę role ;]

Nullcia_2

no co Wy, wg mnie Torrey jest piękna *.*
rzeczywiście, na pewno jest jedyną aktorką która gra w serialu, i ma epizodyczną role w jakimś innym. i nawet jeśli rola była załatwiona przez męża - co z tego. tak ten świat działa - nie ważne, co umiesz, ważne kogo znasz. Tak się dzieje na każdym kroku,więc nie róbmy z igły widły:>

nicsienieliczy

tak, to jest wiadome, ze teraz swiat rzadzi sie takimi prawami, w kazdej dziedzinie zycia. Masz znajomosci - mozesz sobie wszystko zalatwic, nie masz - masz za to mega problem.
Chodzilo mi tylko o to, czy od tak miala te role, czy chociaz stwarzala pozory, ze dostala sie tam dzieki swojemu, niech bedzie ze tak to nazwe, talentowi aktorskiemu, czy w ogole chcialo jej sie pofatygowac i isc na casting, czy tez po prostu Paul powiedział Julie: 'hej, daj te role mojej zonie' i tyle ;)

Nullcia_2

Możliwe, że jej załatwił, a możliwe też, że zadzwoniono do niej, żeby zrobić trochę szumu w około serialu, i żeby się nad tym zastanawiano, jak my teraz. Taki tam chwyt marketingowy:D

nicsienieliczy

w sumie możliwe. Ostatnio czytałam, ze Kevin Williamson zadzwonił do Phoebe Tonkin, bo chce, zeby ona zagrala w serialu, ale nie jest pewne, ze sie zgodzi.
wiec w sumie istnieje opcja, ze to oni jej zaproponowali role ;)

Nullcia_2

ale My możemy tylko gdybać:D

Dark_Natalie

też jej nie lubię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones