Tyrese GibsonI

Tyrese Darnell Gibson

7,9
23 577 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tyrese Gibson

Za aktorstwo w ogóle nie powinien się zabierać. W filmach które dotychczas z nim widziałem zawsze gra tak samo - sztucznie i bez polotu. Ma niezły głos, ale nawet w nim nie można usłyszeć prawdziwych emocji. Lepiej niech się nie zabiera za coś o czym nie ma pojęcia.

drenz

Zgadzam się w 100%. Moja babcia lepiej gra.

666wszechmocny666

chyba w mario

użytkownik usunięty
TheRaperGoood

hehe 10/10

drenz

człowieku zostań krytykiem filmowym a nie maraś! myślisz że ludzi obchodzi
twoja opinia....ja na ten przykład mam to w dupie

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
drenz

Odezwał się pan i władca internetu, co tylko wyzywać potrafi... Najlepiej nie wchodź więcej na to forum.

Co do Gibsona - pozytywnie. W Death Race oraz Szybcy i Wściekli zagrał znakomicie, a w Four Brothers poprawnie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
drenz

To zobacz go w Baby Boy... tu zagrał bardzo dobrze

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
TheRaperGoood

Wiesz, może sobie doszedł do czegoś w życiu, mnie to nie obchodzi. Jestem wystarczająco zadowolony ze swojego życia i nie musisz mnie z kimkolwiek porównywać a tym bardziej mieszać ww to moich rodziców. Poza tym, ja nie widze tutaj twoich opinii, a jedynie czyjąś krytykę. Jak się ma to do tego co wyżej napisałeś? Odpowiedź znasz, więc napisz coś konkretnego hipokryto.

drenz

ja ani nie krytykuje ani nie daje opini ja odpowiadam poprostu na twoje głupie pytania

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
drenz

Dobrze że ty o jego angażach nie decydujesz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones