Ulrich Seidl

6,9
270 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Ulrich Seidl

...


Po obejrzeniu filmów Michaela Haneke i Ulricha Seidla, stwierdzam, że cierpią na jakąś chorobę, nie wiem, może kwestia wychownaia rygorystyczno-katolickiego, wszystkie ich filmy są pesymistyczne, chłodne,zimne, wyzute z cieszenia się życiem. Można człowieka pokazać od strony piękna ale i od srony odbytu. Oni wybrali to drugie....

J_C_WELLS

dokładnie podobne mam odczucia

J_C_WELLS

jeśli film psychologiczny, zjawiska społeczne kojarzą ci się tylko z odbytem to masz duży problem, Życie to nie amerykański sen, pesymizm i cierpienie to esencja obecności człowieka. Smutne, ale prawdziwe. Dobrego humoru szukaj w komediach, nie w dramatach.

użytkownik usunięty
Rittner

Zgadzam sie, cos w tym jest - Ogolnie filmy rodem z Austrii na sile maja szokowac, sa nieraz obrzydliwe i po prostu "brzydkie" - Moze dlatego ze wiekszosc Austriakow to nieciekawi, bardzo przecietni z wygladu ludzi, nie majacy za grosz fantazji??
Kto wie...

każde społeczeństwa są takimi właśnie. Ludzkość to ogólnie nieciekawa, płytka ciecz.

Rittner

Proponuję samobójstwo w poniedziałkowy ranek...

J_C_WELLS

niewątpliwie bym to zrobił , gdyby świat okazał się żałośnie piękny jak chciałbyś, żeby był. Całe szczęście jego zdrowy pesymizm i chłód ratuje mnie przed tym

Rittner

Ale póki co jakie pigułki masz przypisane?

J_C_WELLS

tu masz gimbusy jak widze. mozna i tak

Rittner

ty masz gimbusy jak widze. mozna i tak

J_C_WELLS

widziałeś prawdziwego artystę bez depresji ?

J_C_WELLS

Jeśli już to wychowanie w duchu protestanckim, a nie katolickim.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones