Uma Thurman

Uma Karuna Thurman

8,3
34 259 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Uma Thurman

Tarantino odkrył talent który sam się marnuje! Lubie Umę za kreacje w "Pulp Fiction" i "Kill Bill" ale nie mogę patrzeć jak marną ma pozostałą filmografię. W ciekawszych filmach gra Jennifer Aniston; i tu bez ironii-kocham Jen, po prostu Thurman mogłaby (powinna) być aktorką większego kalibru ;/
P.S. Możecie polecić coś wartościowego z Umą? Bo to na co do tej pory trafiałem mnie załamało ;D

użytkownik usunięty
buzzkill

Ostatnimi czasy gra w tandetnych komediach romantycznych. Proponuję zwrócić uwagę na filmy Henry i June, Gattaca, Taśma. Dwa pierwsze oglądałem i tragedii nie ma ;D . Jeżeli natomiast chodzi o film Taśma to Uma otrzymała nominację do nagrody Independent Spirit. Więc pewnie też nie jest źle. ;)

buzzkill

proponuję Niebezpieczne związki, Gattaca, Piękne dziewczyny (w filmie w ogóle jest dobra obsada) Taśma.

buzzkill

Racja >.>.... Moja Super Ex Dziewczyna albo Mama w opałach to jakiś żart. Mam nadzieje, że wróci do filmów wysokiej klasy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones