Uma Thurman

Uma Karuna Thurman

8,3
33 881 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Uma Thurman

Uma Thurman to jedno z największych rozczarowań aktorskich ostatnich lat. I
nie o talent tu chodzi, ale o dobór ról. Nie jestem w stanie pojąc co nią
kieruje, ale roztrwoniła olbrzymi kredyt zaufania, który otrzymała po
świetnych rolach w takich filmach jak Niebezpieczne związki, Złota, Pulp
Fiction czy Kill bill.

Tych kilka kultowych kreacji aktorskich, które stworzyła nikt jej nie
odbierze, ale Uma mogła być prawdziwą ikoną, tymczasem niezrozumiałym
doborem ról zniszczyła cały swój dorobek. Ciężko ją teraz brać na poważnie.
Gra w słabych filmach, słabe role.

chciałabym wierzyć, że Uma nie jest kompletną idiotką i jeszcze się się
opamięta. Nie mam nic przeciwko, aby od czasu do czasu aktorzy odstresowali
się w lekkim repertuarze, ale ciąg w którym jest teraz Uma nie ma końca a
3. część Kill Bill dopiero za kilka lat...


kontojs

Niestet ale podzielam Twoje zdanie..Niepotrafie jej zrozumieć, rozumiem gdyby grała z powodów finansowych ale przecież wiemy ze takowych niema... Nierozumiem co nia kieruje przy wyborze ról..niestey ale musimy czekać do 2014 , na KIll Billa 3. Może wtedy cos sie zmieni.

kontojs

Poieram Was, ale niestety tak już jest:( Nie każdy reżyser to Tarantino, nie każdy jest na tyle ambitny co on i nie każdemu chociaż w połowie jak jemu zależy na rewelacyjnym wykreowaniu kultowych postaci:(

kontojs

może w dobrych filmach jej nie chcą
aktor może co najwyżej przyjąć lub odrzucić rolę, jeśli nic jej nie proponują to nie dziw, że nie gra

użytkownik usunięty
talka12

Tak w sumie przeglądam tę jej filmografię, i niestety też nie rozumiem... Przecież te ostatnie role wołają o pomstę do nieba!
A przecież debiutowała u naprawdę niezłych reżyserów, takich jak Stephen Frears czy Terry Gilliam.
Potem u Tarantino i Rolanda Joffe. Ech, szkoda że tak kiepsko skończyła.

kontojs

Co to znaczy trzecia część za kilka lat?

kontojs

Niestety ale i ja musze Ci przyznac racje . Uma juz od wieeeelu lat rozmienia sie na drobne grajac w filmach o d.pie Marynie . A zaczynala w klastkach : " Niebezpieczne zwiazki" "pulb fiction" itd .... a od lat gra do kotleta . Zmarnowany potencjal bo aktorką jest za dobrą jak na role ktore sobie wybiera .

maciekb80

klastkach = klasykach

kontojs

W świetle jej ostatnich wypowiedzi o kłótni z pewnym wpływowym producentem filmowym, brak dobrych ról dla niej po Kill Bill nie dziwi...

kontojs

Niestety ale już daaaawno nie zagrała w czymś ciekawym:/

kontojs

Grałaby w wielu dobrych filmach, w stylu Władca Pierścieni, Czarownica itd. Miała pecha dużego. Czytałaś sekcję ciekawostek, sama się o niektóre dobre role ubiegała ale coś poszło nie tak i zawsze brali kogoś innego więc zgaduje, że brała wtedy w imię zasady pierwszą lepszą czy też (gorszą) i tyle żeby coś robić i zarobić od razu przy okazji. Na stwierdzenie retoryczne czy jest idiotką z całą pewnością mogę stwierdzić, że nie jest. Los; przypadek tak chciał :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones