Val Kilmer

Val Edward Kilmer

7,8
26 226 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Val Kilmer
Super_Monisia

http://kwejk.pl/obrazek/1856519/pamietacie.html

TheAmazingPudding

Niestety, lata mijają...

Super_Monisia

Chyba na organach :)

Lukas_Art

? The Doors, Top Secret, Top Gun, Willow - to tylko 4 filmy z jego początków kariery - każdy inny, w każdym inna postać, w każdym doskonały (zapytaj członków The Doors co mówili po filmie o jego roli!). Jakieś pytania?

Super_Monisia

Tak, jedno pytanie: czy sugerujesz, abym zapytał o opinię osoby, które grały w kapeli, gdzie liderem był koleżka, który wykorkował od przedawkowania heroiny? No cóż, nie skorzystam ;)

Lukas_Art

Sorry, ale mówiąc eufemistycznie dawno nie czytałam tak ...niemądrej odpowiedzi... a kto wie lepiej jak nie oni? Co ma piernik do wiatraka? A Nicholson któremu dałeś 10 to co? Nigdy nie ćpał? Nie pił? Tyle że może serce miał mocniejsze od Jimmiego

Super_Monisia

Ja bym zapytał kogoś innego, np. znakomitych reżyserów znakomitych filmów. Bo kto, jak nie oni powinien zatrudnić tak rzekomo znakomitego aktora, jakim rzekomo jest Val Kilmer. A tymczasem od ładnych paru lat ten gość gra wyłącznie w badziewnym szmelcu (mówiąc eufemistycznie ;)

Lukas_Art

A zdajesz sobie sprawę że dla jednego wspaniałym reżyserem będzie Kieślowski, a dla innego Boll. Dla jednego wspaniały film to "Ojciec Chrzestny", a dla innego "Alone in the Dark". To fakt że Val Kilmer gra ostatnimi czasy w wielu kiepskich filmach, ale mając w pamieci jego role w The Doors, Tombstone, Gorączce, Królu Joe, Skazańcu, czy Zabić Irlandczyka (4 lata temu) to nazywanie go kiepskim aktorem jest trochę nie na miejscu. No ale z opiniami jest jak z dziurą w d... Każdy ma swoją.

Sanderus

No właśnie. W takim razie niech pan Boll zatrudni Kilmera. I z pewnością część ludzi uzna ten duet za genialny. Powodzenia.
Natomiast z powiedzeniem o opiniach się nie zgodzę. Nie każdy ma swoją opinię. Większość ludzi niestety posiłkuje się opiniami innych ludzi, celebrytów, kolegów, rodziców, albo tzw. ekspertów. Szkoda. Więc nie każdy ma swoją opinię, no chyba, że w dziedzinach takich jak właśnie dziura w d*pie.

Lukas_Art

Każdy ma swoją, tylko nie każdy ja wyraża bo powiedzmy nie chce wyjść poza pewne ramy. Dlatego staje się chorągiewką i hipokrytą bo postępuje wbrew. Początek twojej wypowiedzi kompletnie oderwany od rzeczywistości. Napisane tylko po to żeby coś napisać.

Sanderus

Tak, tak, masz rację.

Lukas_Art

Wiem. Poza tym to zaczyna być nudne. Do widzenia.

Sanderus

Tak, tak, masz rację :D

Lukas_Art

Wiesz za co Kain zabił Abla?

Sanderus

Wiem. I wiem o co Ci chodzi. Moja odpowiedź już brzmi "Tak, tak, masz rację", więc nie wysilaj się, tylko zrób sobie kawę i zjedz ptysia to Ci się humor poprawi.

Lukas_Art

Jak kulą w płot.

Lukas_Art

Bo wygląda już średnio i nie do wszystkich ról pasuje, wielu aktorów skończyło się podobnie, a inni, mający wcale nie większy potencjał, ale więcej szczęścia grają wciąż w topowych filmach

Super_Monisia

Bo to doskonały aktor, potrafiący wcielać się w każdą postać,

Don_Marcello

Dokładnie!

Super_Monisia

Nie wiem czy zauwazylas ale ostatnio Val bardzo schudl,czyzby chory bo wyglada kiepsko,wolalem go bardziej pelniejszego:)
PS.To twoje prawdziwe zdjecie,jesli tak to wygladasz super:)

german1

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2945439/Released-hospital-way-home-FREED OM-Val-Kilmer-tweets-smiling-photo-family-claim-s-killing-Christian-Science.html

dawidoo_8

http://www.fakt.pl/gwiazdy/val-kilmer-ukrywa-straszna-chorobe-val-kilmer-zaslani a-sie,artykuly,549448.html
https://www.pinterest.com/pin/395402042260870009/

A tutaj aktor wyjaśnia, że schudł do roli https://www.facebook.com/valkilmer/posts/891008207597555

german1

Zauważyłam w jednym z postów, że choruje, może to dlatego. A zdjęcie ze zlotu, dzięki, pozdrawiam!

Don_Marcello

To u niego najbardziej lubię! Wszechstronność

Lukas_Art

? Val zagrał tyle niesamowitych ról, że pisanie, że nie potrafi grać to naprawdę jakiś ponury żart:)

minoshers

Wcale nie napisałem, że nie umie grać. Napisałem, że chyba umie grać na organach. Witamy w bezdennej studni interpretacji cudzych wypowiedzi :D

Lukas_Art

Mógłbym odpowiedzieć podobnie sarkastycznie o złośliwie, ale nawet nie chce mi się wysilać. Twój tekst w wolnym tłumaczeniu znaczy, że nie umie, to często używany zwrot. "Umiesz grać ... , taa, chyba na organach" - ten zwrot jest typowym zaprzeczeniem pierwszej czynności, więc nie wyjeżdżaj mi tu z jakimiś "studniami" dobra?

minoshers

Dobrze, proszę pana :D

Lukas_Art

Dziękuję bardzo:D

Super_Monisia

Czy ja wiem, czy zapuścił... nikt nie jest wiecznie młody. No, ale talentu aktorskiego czy ekspresji nie da się stracić.

SylviaBlack

Ostatnio czytałam, iż poważnie choruję na raka gardła.

SylviaBlack

Prawda, ale taki Cruise czy Pitt wciąż wyglądają bardzo podobnie

Super_Monisia

Val pochwalił się na facebooku, iż zagra w Top Gun 2. :)

użytkownik usunięty
Nuno33

Ja w jak mi wbiła 30 zacząłem tyć z nieznanego powodu, nie jadłem więcej nie zmieniłem trybu życia na gorszy a i tak nie mogłem się obronić przed zmianą wagi. Niestety nie ma co mu zarzucać że się zapuścił bo to może być nie jego wina.

Vorador a badałeś się?
Val był przez wiele lat atrakcyjnym mężczyzną sądze, że jego problemy finansowe, depresja  fakt, że nie dostaje już tak dobrych ról jak kiedyś też się przyczyniły do tego, iż zaczął tyć. A później odbiło się to na jego zdrowiu. Presja spowodowała, że Val schudł, ale i tak nie wygląda zdrowo.
Hollywood jest podłe, że nie daje mu szansy.

użytkownik usunięty
Nuno33

Nie wiem co nawet miałbym badać, człowiek zawsze jest sobą nawet jak zmienia mu się wygląd wielu aktorów za młodu jak Brando jako dojrzali faceci nie mogli już utrzymać starego wyglądu. Ostatni dobry film jaki z nim widziałem to Czerwona planeta.

O Marlonie Brando mówiło się, iż specjalnie się roztył bo miał dość bycia cenionym tylko ze względu na wygląd.
Val Kilmer miał zbyt wiele klap filmowych i chyba nie wystarczająco dużo pieniędzy na dobrego agenta.
Jest wiele aktorów/aktorek, którzy mają wiele klap filmowych a mimo to nie dostają ról w filmach B i C.
Nie wiem jak wyglądasz. Po prostu sądziłam, że może zachorowałej na cukrzyce. Cukrzyk przybiera na wadze co roku. Dlatego zapytałam czy się badałeś.
Pozdrawiam :)

użytkownik usunięty
Nuno33

Po czym rozpoznać cukrzycę?

użytkownik usunięty
Nuno33

Przeczytałem że objawem cukrzycy typu I i II jest chudnięcie mimo normalnego jedzenie więc raczej to nie wchodzi w grę.

No właśnie widziałem to w filmie The Snowman i rzeczywiście schudł. Jest bardzo szczupły

weeman86

Oby mu zdrowie dopisywało

Nuno33

Czekam na ten film!!!!!

Super_Monisia

Tak! i to jak - wszechstronny gość, w każdej roli się sprawdzał. A w Doorsach to lepszy od Jima był:)

Super_Monisia

Nie zapuścił, a tak, jak już wspomniał ktoś wcześniej choruje na raka. :(
Świetny aktor, nie ma sensu go oceniać w takich kategoriach według mnie.

Super_Monisia

Nie "zapuścił się", lecz jest bardzo schorowany. W sumie cud, że w takim stanie jeszcze grywa w filmach. Proszę weryfikować informacje i nie wypisywać takich bredni.

burza625

No tak ale nim zachorował to się zapuścił. Bo jednak kilka lat temu był grubszy już w 2008 roku jakoś pod koniec miał lekki brzuszek. A potem wiadomo już jak było, chorować zaczął dopiero od 2015 roku.

Super_Monisia

W Spartanie był zajebisty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones