Vidya Balan

Vidya P. Balan

8,0
366 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vidya Balan

W "Kismat Konnection" była świetna! Ta aktorka bardzo dobrze się zapowiada. Mam nadzieję, ze zagra jeszcze w wielu Bolly filmach ;) Jak wy ją oceniacie?

Sush

od Twojej wypowiedzi minęło trochę czasu, w tym czasie powstało kilka filmów (docenionych - nagrody), a ja właśnie jestem po seansie "Kahaani", ostatniego filmu z jej udziałem i aż wszedłem na jej profil, bo postanowiłem napisać, jak dobra z niej aktorka

widzę po tych kilku wpisach, że nie jestem sam w ocenie, choć "Kahaani" jest zupełnie inny od pozostałych jej filmów (tak mi się wydaje ;P - w końcu to thriller i to udany)

koral44

Z filmu na film jest coraz lepsza. Może i nie obejrzałam jeszcze wszystkich filmów z nią, ale porównując rolę w "Heyy Babyy" z wyżej wspomnianym "Kahaani", czy nawet "Dirty Picture" uważam, że jest naprawdę coraz lepsza. Coraz bardziej ją lubię. Za każdym razem robi na mnie wrażenie. W tych dwóch ostatnich byłam pod wrażeniem, głównie "Kahaani", na które czekałam od dłuższego czasu, a gdy już było dostępne nie zwlekałam i od razu zasiadłam, aby obejrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones