Vin Diesel

Mark Sinclair Vincent

8,2
47 806 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vin Diesel

Vin Diesel jest świetny a jego przeciwnicy na tym forum to zazdrosne miernoty z inteligencja max. 45 ,których życie polega na zawiści. Vin to przykład sukcesu. Vin rządzisz!!!

użytkownik usunięty
Wojtek_dpo

RACJA!!!!!!!!!!!!! JEST BOSKI!!!!!! UWIELBIAM GO!!!!!!!

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

zgadzam sie ze wszystkim wyzej napisanym ;D
serio serio ;D

Wojtek_dpo

hmm...ja za nim nie przepadam...ale czy to świadczy,że jestem miernotą z takim ilorazem inteligencji?ej no sorry,ale ludzie z zespołem downa mają ok. 60 :D zawsze mi się wydawła że IQ nie zależy od tego,jakiego aktora się lubi.ale no cóż...to twoja teoria.a więc mam niskie IQ tylko dlatego,że nie lubię pana diesela? nie obrażam go przecież,po prostu mówię,co o nim myślę.

Wojtek_dpo

Vin to zwykły Dizel !!. TAk samo jak ty bo uważasz że jest dobry podczas gdy to miernota. Jak go widze w powaznych scenach to mi sie smiac chce!! To wogule nie jest aktor. Jak w Kronikach Riddicka grał w okularach przez cały film to mi sie smiac chciało. Oczy dla aktora są bardzo ważne to abrdzo ważna czesc mimiki. Dizel to pies a nie aktor.

użytkownik usunięty
Yesh

sama/-a jesteś psem...wypraszam sobie i fanom Vina takie porównania!
Myślisz- co chcesz, ale takie teksty nie wszytkim odpowiedają!
Mi się podoba jego gra, a okulary- tożaden argument!

Yesh

Okluray dla Riddicka to jak chełm dla Vadera,widać filmu nie zrozumiałeś.Z takim podejściem to możez Plebanie oglądać!
Bujaj sie!

Wojtek_dpo

ja też tego nie rozumiem że cały czas się czepiaja Vina, ja go lubie i nic na to nie poradze! nie sądze żeby był złym aktorem, wręcz przeciwnie.
osiagna wielki sukces z dobrą klasą.

pozdrowienia

użytkownik usunięty
Tami

Wojciech prawde mowisz , Yesh widocznie spedza czas na ogladaniu plebani badz m jak milosc :D Aktora nie ocenia sie po tresci filmu(ktora tez trzeba rozumiec :D)

użytkownik usunięty
Wojtek_dpo

"chelm"
heehe ty lepiej poogladaj slownik.

Yesh

Pomyśl najpierw co piszeż, filmu na pewno nie zrozumniałeś.Jak można powiedzieć że okulary przeszkadzają czy takie brednie.Zastonów się nad filmem zanim takie opinie napiszeż, bo wszyscy Cie wyśmieją.
On nie miał wyjścia, musiał nosić okularki.(a swoją drogą to wyglądało bardzo fajnie)

Goha_17

Nie zrozuiałem filmu?? hahahahaha... no tak ta zawiła fabuła. Stuknij sie w łeb to chyba ty nie zrozumiałąs co napisałem,

Yesh

Skarbie, zakup sobie słowniczek ortograficzny, a czas poświęcony na forum zamień na naukę. Jak już opanujesz słownictwo, albo obsługę słowniczka internetowego to wtedy ZAPRASZAMY!

Wojtek_dpo

Heh, ja też bardzo go lubię, myślę, że facet ma talent i w ogóle... Ale nie zgadzam się z tym, co napisałaś o osobach, które go nie lubią... Jak mozna w taki sposób oceniać ludzi?

użytkownik usunięty
Wojtek_dpo

przeciętniak...

dokładnie :)

KAOS_79

Wg mnie każdy może mieć własne zdanie i nie można obrażać ludzi, którzy za Vinem nie przepadają. Ja osobiście go uwielbiam i uważam, że jest świetnym aktorem - moim ulubionym zresztą ;) pozdrawiam wszystkich fanów ;p

Wojtek_dpo

DIZEL TO MIERNOTA I ma nos jak pół dupy

HakerBery

Wojtek dpo dobrze gada!!!! Polać mu za to!!!! Vin jest rewelacyjny, a ten jego głos............... :D:D:D:D

Karola

Diesel dostał drugą szanse po sukcesie Szybko i Wściekle.Pozostaje mieć nadzieje,że tym razem będzie podejmował właściwe decyzje.

użytkownik usunięty
Wojtek_dpo

Ja po prostu go kocham, może po częsi dlatego,że kocham gatunek filmów, w których gra...Seskowny, wysportowany i to coś w spojrzeniu co sprawia,że mdleję...no prawie:-) Może to nastoletni bunt a może milość do grobowej deski...

użytkownik usunięty

Ja tam za gościem nie przepadam , nie wiedzę w nim niczego niezwykłego w Pitch Black zagrał nawet przyzwoicie , ale gdybyście sie rozejżeli to zobaczylibyście innych ciekawszych aktorów , aktorek , jest niezły ale sa od niego o niebo lepsi ale dobrze że się stara .

użytkownik usunięty
Wojtek_dpo

Schyliłbyś mu się po mydło, no nie?

Przesadzacie. Sa ci ktorzy uwielbiaja Vin'a i ci ktorzy uwazaja go za miernote... Ok kazdy ma swoje zdanie. Ja naleze do tych, ktorzy go uwielbiaja... Podobaja mi sie interpretacje jego postaci. Umie wyczuc postac i pozadnie sie w nia wcielic. Jedno co mnie troszke denerwuje? To to ze w kazdym filmie praktycznie gra twardziela, ktoremu nic nie mozna zrobic. Niby to zaleta, ale dla odmiany moglby zagrac w porzadnej komedii, bo Pacyfikator to moze i smieszne, ale chcialabym zobaczyc czy poradzilby sobie np. z rola podobna do Ace Ventury xD. Jak sa bledy to sorr xP

mania_1991_1

Ale nie ma aktorów którzy unieli by zagrać świetnie role w filmie akcji i w komedi. Każdy ma swuj specyficzny styl, nie który świetnie dają sobie rade w filmach akcji, a w komedjach nie zabardzo:) Co nie???:)

Imperia

haha vin diesel boskim aktorem!!!! żal ludzie którzy dobrego aktorstwa nie widzieli...

HakerBery

Do HakerBery:
Zastanawiam sie jakiego rozmiaru jest Twoj mozg i jaki jest Twoj poziom inteligencji?. Wyglada na to, ze ogromnych wynikow nie ma co sie spodziewac, bo Twoj mozg na pewno nie dorownuje nawet Twojej wlasnej "pol dupie". Do tego masz jakies kompleksy...Hmm..pewnie Twoja dziewczyna woli wieszac plakaty Vina zamiast Twojej Geby? Nie bylabym tym zaskoczona!.

Wojtek_dpo

hehe co tu sie dzieje :DD

ze Vin podoba sie dziewczynom to niema sie co dziwić, wedlug mnie malo ktory aktor jest przystojniejszy od niego. Gra bardzo dobrze, a ci ktorzy go krytykuja[panowie] to domyslam sie ze zazdroszcza mu wygladu :)

użytkownik usunięty
baciey

Fani Vin'a sorki, nie uważam go za cudo aktorstwa.
Nie będe oceniał jego urody, ważne dla mnie jak gra, a gra przekonywująco(czytaj dobrze) w filmach akcji. Chciałbym go w końcu zobaczyć w jakiejś innej roli niż Macho z bronią i laską pod pachą. A może zagrał taką, a niewiem o tym? dajcie znać:) a wycofam oskarżenia. Szkoda, że podczas 21 letniej kariery zagrał w sumie niewielkiej ilości filmów.

w pacyfikatorze opiekowal sie dziecmi hehe, no i w find me guilty tez nie wojował

użytkownik usunięty
baciey

aa, za Private Caparzo szacun. TO było naprawde niezłe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones