Vin Diesel

Mark Sinclair Vincent

8,2
47 837 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vin Diesel

Trochę wygląda na Żydka ale czy rzeczywiście ma pochodzenie izraelskie to wie tylko on sam. Nie
mam nic przeciwko Żydkom jeśli są artystami jak aktorzy czy reżyserzy więc jeśli nie zajmują się
polityką i nie krzywdzą innych to są całkiem w porządku.

nudecroft

Gdybym układała ranking najgłupszych wypowiedzi na filmwebie to ta byłaby w pierwszej 10, gratuluję:)

alien_2

Nie rozumiesz, chciałam przez to powiedzieć że nie ważne jakiego pochodzenia jest Vin Diesel i tak go lubię.

nudecroft

A nawet gdyby był tym Żydem to co?Nie masz nic przeciwko żydom, ale nie zapytalas czy ma korzenie afrykanskie czy jakiekolwiek inne ale akurat zydowskie, czyli jednak nie do konca nie masz nic przeciwko.

monia198923

Czytaj uważnie, właśnie mówię że nie mam nic przeciwko Żydom - Tym Żydom którzy nie krzywdzą innych a zajmują się np aktorstwem czy artystycznie się spełniają. To takie proste, co w tym zawiłego?

nudecroft

Ty jestes prosta. Nie ty pierwsza zakladasz takie tematy OOOO ten aktor jest Zydem to prawdaaa, ale zeby nie było to nie mam nic przeciwko nim, albo nie jestem rasistka. Nie- to po co wogole pytac o takie rzeczy. Ja np nie znam zadnego żyda osobiscie wiec nie wiem ktorzy krzywdza innych a ktorzy nie.

monia198923

Oj czepiasz się niepotrzebnie, po prostu słyszałam o Vinie że może mieć izraelskie korzenie więc mówię jeśli ma, to podkreślam że nie mam nic przeciwko temu. Lubię go niezależnie od pochodzenia. Mówię jeszcze to, że nie wszyscy Żydzi są źli. Bo to prawda - nie wszyscy są źli. Zdarzają się wyjątki i te wyjątki to są dobrzy. Przecież to jest tak proste do zrozumienia a ty szukasz Bóg wie czego.

nudecroft

Dobra juz dobra nie czepiam sie :)

monia198923

No to O.K.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones