Vin Diesel

Mark Sinclair Vincent

8,2
47 806 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vin Diesel

najlepszego Vin :) 100 lat ,wiecej miesni i dobrych ról

kto opije ze mna zdrowie Vina ?

dawid10809

Podpisuje się pod tym tematem:) zdrowie

ziolozieolny

wznosimy toast za najzajebistszego aktora który chodzi po Ziemii

szkoda ze Vin sie jeszcze nie pojawil w Polsce...

użytkownik usunięty
dawid10809

100 lat, uwielbiam gościa.

jego nie da sie nie lubic :)

użytkownik usunięty
dawid10809

Są janki, które za nim nie przepadaja.

niestety .....ale trzeba powiekszyc grono jego fanów

użytkownik usunięty
dawid10809

Ja jestem zagorzałym.

tez jestem jego zagorzalym fanem :) u mnie na scianach poza plakatami moich ulubionych muzyków,aktorów i cytatów serialowych jest sciana Vina :)

użytkownik usunięty
dawid10809

To ja az tak nie, bo nie zbieram nic z jego wizerunkiem, ale cholernie gościa lubie. Kapitalna postać.

charyzmatyczny facet z mocnymi argumentami w postaci lewej i prawej piesci oraz fajnym glosem

użytkownik usunięty
dawid10809

Głos świetny. I aktor dość dobry. Dziw, że Stallone go nie zauważył przy okazji Expendables. Kpina.

jako Dom Toretto niesamowity :)
"nie wazne czy wygrasz o metr czy o kilometr-grut zeby wygrac"

przyznaje ze go znalem jako takiego faceta jak Xander Cage .ale jak obejrzalem uznajcie mnie za winnego to nie wierzylem ze to on

użytkownik usunięty
dawid10809

No wlasnie tern film, musze zaliczyć, bo jeszcze tego nie zrobilem, a czytalem opinie.

gdy czytalem ze Vin zagra gagnstera to myslalem ze chodzi o jakiegos egzekutora dlugów a nie szefa ....

siedzialem do 5 nad ranem zeby to obejrzec

użytkownik usunięty
dawid10809

Oblukam, on przynajmniej nie ma miliona filmów na koncie.

on zeby pokazac 100% umiejetnosci nie potrzebuje 100 filmów .

użytkownik usunięty
dawid10809

Właśnie i za to cholernie go cenię. Trzyma się własnych serii i nie błaga o występy w gniotach.

glupota : ludzie gadaja ze swietny aktor ale wystepuje w gniotach(w tym drugim punkcie sie nie zgadzam)
ale jest Hannibal ,gra glówna role i gadaja ze on sie nie nadaje . niech sie w koncu zdecyduja . chce sie wybic wyzej to nie podoba im sie,zostaje przy komediach i sensacyjnych zle .

użytkownik usunięty
dawid10809

Mi sie podoba tak jak jest. zobacz co z Willisem sie robi. Kiedys Die Hard, Armageddon, a teraz jakies shitowe komedyjki.

znaczy Jak ugryzc 10 milionów to calkiem fajny film ale Willis sie nie nadaje do komedii.równie dobrze Vin móglby zagrac ciemnoskórego wojownika.lipa i tyle

użytkownik usunięty
dawid10809

Ja wolę gdy aktor ma mniej filmów, ale wiadomo oni z tego żyją, a ja tego badziewia oglądać nie muszę.

mi wszystko jedno ile ma ktos filmów ,wazne jak sie w nich sprawdza .wiadomo ze jakosc jest wyzej niz ilosc

użytkownik usunięty
dawid10809

Powiedz to Chanowi hehe

mi kolega tlumaczyl ze jakosc jest lepsza na takim przykladzie

"wolisz miec beznadziejny pistolet z milionem amunicji czy porzadna bron z jednym magazynkiem ?"

Chan to inna liga

użytkownik usunięty
dawid10809

W sensie gorsza ?

nie gorsza tylko on na sile chce dawac z siebie wszystko mimo ze czasem ma za male umiejetnosci zeby dobrze zagrac .Vin widzi granice swoich mozliwosci

Chana nazwalbym liga przesadnie ambitna

użytkownik usunięty
dawid10809

Zobacz ilość filmów Chana jako aktora, a np Denzela Washingtona. Przepaść a ile filmów maja.

Chan ma wiecej .lubie Chana za filmy bo niektóre sa zabawne ale on juz na sile gra :(Denzel to wyzsza liga

użytkownik usunięty
dawid10809

Gdyby powyrzucać filmy Chana, w których gra na siłę lub to samo zostałoby mu z 20 pozycji.

Denzel gra tez na sile ale po nim tego nie widac bo on swietnie tuszuje nerwy itd
po chanie to widac

użytkownik usunięty
dawid10809

Ciekawe jest to, ze kiedys bylo pelno pomyslow na filmy,. ale powstawalo ich mniej, a teraz odwrotnie. Zobacz ile filmow ma Trejo w filmografii. To straszne

bo kiedys tworzono dla sztuki i dla nagród ,teraz sie tworzy aby tworzyc i dla kasy

użytkownik usunięty
dawid10809

Wlasnie, szkoda kurcze.

teraz tez jest malo pomyslów na film wiec robia nowe wersje hitów sprzed lat :)

gdy nie mozna czegos zmienic lepiej to zaakceptowac

użytkownik usunięty
dawid10809

No jedynie.

mój kolega mial w tej kwestii inne zdanie -gdy powiedzialem ze i tak nie zmieni tego ze za obrone wlasna ma sprawe to wzial nóz,pistolet i kilka takich pieprzowych sprayów i powiedzial "to wszystko moze zmienic"

użytkownik usunięty
dawid10809

Jak Bronson.

on lubi rozwiazania silowe ale nie lubi zostawiac po sobie balaganu :) jak jakis gosciu mnie w szkole zdenerwowal nie reagowalem . po szkole jestem u kolegi on mnie pyta o co poszlo ,po czym daje mi gnata i nóz i powiedzial "pokaz mu co potrafisz "

użytkownik usunięty
dawid10809

Prawdziwy mentor.

mi to by wystarczyly same piesci ale kolega twierdzi "nikomu nie rozwalisz kolana w 1,5 sbez pistoletu "

Tak sie zastanawialem .........kto jest lepszy ogólnie aktorsko i silowo : Dominic Purcell czy Vin Diesel

użytkownik usunięty
dawid10809

Stawiam w obu przypadkach na Vina.

dobra lepiej spytajmy w czym Vin jest gorszy od ....... tak szybciej bedzie
dlaczego nie ma miedzynarodowego dnia Vina ?

ja juz koncze bo bieganie czeka :) bd po 17

dawid10809

100 lat i kolejnych dobrych filmów, najlepiej o Riddicku :)

_ENKI_

100 lat ? dzisiaj moi znajomi opijaja jego zdrowie :) jesli on nie bedzie niesmiertelny to napewno dlugowieczny

dawid10809

100 lat, mega produkcji (F&F , Riddick i xXx) i oby jak najdłuższej pracy przed kamerą ;]

proti1994

nie wiem jak wszyscy ale ja mu zycze udzialu w niezniszczalnych :)

dawid10809

Może do IV Sly go zaprosi

proti1994

Oby zaprosil

dawid10809

Jak do III części chce wziąć Seagala i wziął Mela Gibsona no to nie jest to wykluczone ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones