Vincent Gallo

7,9
2 015 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vincent Gallo

Nie wiem, ale ci dwaj są dla mnie bardzo podobni i zawsze ich mylę. Kiedy miałbym ich szybko wymienić po nazwisku musiałbym sie zastanowić. Ta sama spokojnośc a zarazem szalenstwo bijące z twarzy, a przede wszystkim z oczu.

użytkownik usunięty
Kornblumenbaum

Jak pokazałem bratu zwiastun do "Arizony Dream" i zapytałem go o aktora, to odpowiedział "Joaquin Phoenix?" Hehe.

Kornblumenbaum

Są podobni, ale nie na tyle, żeby ich pomylić, mają jednak swoje charakterystyczne cechy ;-) aczkolwiek zastanawiałam się kiedyś, kogo przypomina mi Gallo i nie mogłam na to wpaść, dzięki Tobie wiem, że podskórnie chodziło mi o Phoeniksa :D

Kornblumenbaum

Mam dokładnie to samo. :D Jak zobaczyłam Twoją wypowiedź ucieszyłam się, że ktoś myśli tak samo jak ja. Oczywiście uwielbiam obydwu aktorów, w szczególności za to "szaleństwo".

Kornblumenbaum

dorzucam do tej dwójki Shiloh Fernandeza ; )

more_than_a_woman

Chyba mają wspólnych przodków ;)

Kornblumenbaum

chyba tak, spokojnie mogliby zagrać w jednym filmie rodzinę ;)

more_than_a_woman

Dorzucam do tej trójki Michaela Stuhlbarga aka Arnolda Rothsteina

Bejts

Najwyraźniej to nie żaden zbieg okoliczności, a typowe dla konkretnego profilu aktora rysy twarzy oraz inne cechy.

kondimybondi

Może ma to również inne podłoże.. "gdy nie wiadomo o co chodzi..." choć obecnie oglądam TETRO z Gallo a to Film Coppoli, a tutaj chyba nie ma konieczności zatrudniania "zamienników" ze względu na garze supergwiazd. Jeszcze trzeba wziąć pod uwagę fakt, że nie jest to produkcja komercyjna

kondimybondi

Może ma to również inne podłoże.. "gdy nie wiadomo o co chodzi..." choć obecnie oglądam TETRO z Gallo a to Film Coppoli, a tutaj chyba nie ma konieczności zatrudniania "zamienników" ze względu na garze supergwiazd. Jeszcze trzeba wziąć pod uwagę fakt, że nie jest to produkcja komercyjna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones