Władimir Chotinienko

6,2
25 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Władimir Chotinienko

Dlatego całkiem niezły rezyser i scenarzysta ma tak niska note na rzekomo profesjonalnym portalu filmowym

Tygrysek2533

sam sobie odpowiedziałeś, skąd tak niska nota :p Polacy to zawistny naród :/
A wg mnie wcale nie pokazał Polaków w złym świetle, on zrobił film fantasy nie czysto historyczny, więc mógł sobie polecieć, a poza tym jak inaczej pokazać NAJEŹDŹCÓW hę ? pomyśl, w 1612 r. to Polscy byli tymi złymi potworami, co chcą zawładnąć Kremlem...

użytkownik usunięty
pixi222

Fantasy więc gdzie te elementy fantasy jak elfy czy wróżki? A ruscy to kochani dobroczyńcy wielokrotnie wyruchali Warszawę. No super może jeszcze nadstaw im tyłek do bicia bo oni na pewno Cię nie pokochają. Ja też nakręcę film gdzie 1610 są ruchani na polach i zabijani a następnie dopiszę fantasy i będzie spoko bo tak można.

Kolego a jednorożca to tam nie widziałeś? XD Ale nikt nie mówi że Ruscy są słodkimi szczeniaczkami :) Mogą kręcić co chcą, robią to za własne pieniądze i we własnym kraju. Żaden czerwony towarzysz nie karze ci tego oglądać. Cóż na wojnie sie morduje, my mordowaliśmy i oni mordowali... nie zmienisz tego.

użytkownik usunięty
Miedziobrody_filmweb

Proporcja między my i oni jest gigantyczna my nie wymordowaliśmy 40 milionów ludzi w imię komunizmu. I nie kręcimy debilowatych nie mających nic wspólnego z prawdą filmów wykręcających historię.

Temat na forum dotyczy dyskusji na temat filmu Rok 1612, dziejącego się na początku XVIIw. Wszyscy o tym dobrze widzą co sie działo w komunistycznej Rosji i ile zła wyrządziła światu, nie wiem co chcesz właśnie udowodnić.

użytkownik usunięty
Miedziobrody_filmweb

To co chciałem uświadomić wyszczególniłem w powyższym poście.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones