Władysław Pasikowski

7,5
5 377 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Władysław Pasikowski

Słyszałem że W. Pasikowski ma się zabrać za film o Wołyniu. Jeśli tak to kiedy ? Byłoby to bardzo dobre bo nikt tak jak pan Władysław nie ukaże tego jak działali ci dzicy ukraińcy którym teraz każdy naiwny Polak chce pomagać. Inni polscy reżyserowie pokazali by tych dzikusów w dobrych barwach,a WP pokazał "Pokłosiem" że nie boi się głupich polskich mediów.

awesomeone1

To Smarzol ma robić film o rzezi wołyńskiej.

użytkownik usunięty
DziurawaMarysia

To ciekawe, ale moim zdaniem nie wypowiadam się w sprawie Ukrainy podobnie jak przy ,,Pokłosiu'' czy było naprawdę czy nie - bo nie wiem, tutaj także nie mam zdania, bo nie wiem.

użytkownik usunięty

Według mnie Pasikowski nakręci kontynuacje według kolejności:

1. ,,Kroll'' na 4 proc. - film nakręcił bardzo dawno, nie sądzę, aby wracał do ,,Kroll 2'' (ja bym nakręcił - doceniam Wszystkich, co mają podobne zdanie), ale czasami wraca się do dzieciństwa, więc może Pasikowski wróci do tych czasów.
2. ,,Psy'' na 7 proc. - może pokazać się ,,Psy 3'', ale wątpię, że nakręci to Pasikowski
3. ,,Słodko-gorzki'' - na pewno nie będzie nic dalej
4. ,,Demony wojny według Goi'' - na pewno nie będzie drugiej części, bo powstają takie bardzo słabe produkcje teraz z B. Topą (coś podobnego do ,,Jarhead: Żołnierz piechoty morskiej'', czyli bardzo słaby film (nie pójdę na to - może kiedyś obejrzę i się rozczaruję, ale bardzo wątpię - wolałbym ,,Demony wojny według Goi 2'' - rok temu to samo mówiłem i za dwa lata będę mówił to samo)
5. ,,Operacja Samum'' - nie będzie kontynuacji
6. ,,Reich'' - nie będzie kontynuacji (to tylko moje marzenie, ale podobnie jak ,,Kroll'' doceniam Wszystkich za wiarę, sam nakręciłbym)

użytkownik usunięty

Oczywiście nie jestem i nie będę reżyserem, ale gdybym się urodził i miał zdolności (a nie mam takich marzeń) to nakręciłbym ,,Kroll 2'' i ,,Reich 2''.

Rozeznania też nie masz.
Pasikowski mówił kiedyś w jednym wywiadzie, jakie filmy chciałby nakręcić.
Mówił, że napisał scenariusz Psów 3, a reszta to nowe filmy zupełnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones