Weronika Książkiewicz

7,2
16 810 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Weronika Książkiewicz
ninja_4

No aktorka z niej słaba, ale jest za to bardzo ładna:D to też jakiś atut:D

ninja_4

Dajcie spokój.... pięknych kobiet jest ogrom :) trzeba mieć tylko odwagę po nie "sięgać" ;))

maestro_2_1

Zastanawiam się czemu miał służyć ten pański apel aby dać sobie spokój. Przecież użytkownik ninja nie zasugerował, że Weronika Książkiewicz ma monopol na urodę.
A co do tego ogromu pięknych kobiet które tylko czekają by po nie sięgnąć to zapewniam Pana, że potrzeba do tego znacznie więcej niż tupetu, którego najwyraźniej Panu nie brakuje a który myli z odwagą.

ninja_4

byłaby całkiem ładna gdyby założyła worek na głowę. a do ciała, fakt, nie mogę mieć większych zastrzeżeń.

a ze stwierdzeniem, że aktorka z niej żadna zgadzam się w stu procentach

ingelitaa

Rany właśnie sie dowiedziałem że ta babka pochodzi z mojego miasta ;) ahhhh ile to ja mam fantazji z nią hehe ma to coś w sobie Wercia ten erotyzm seksapil że patrząc na nią można mieć tylko same sprośne myśli

ingelitaa

racja - twarz nie bardzo, reszta super :)

sangomaho

Mi twarz sie bardzo podoba :p

ninja_4

Mi ona troche Olivie Wilde przypomina....

ninja_4

Odmówimy, ciało bez jakichkolwiek krągłości, wcięcia w talii, twarz brzydka, zero pięknych rysów, w dodatku niezła cwaniara.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones