Weronika Rosati

Weronika Anna Dolores Rosati

6,1
8 194 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Weronika Rosati

biorąc pod uwagę, że były to role drugo czy trzecioplanowe, to jednak dała radę pracując z
gigantami polskiego i nie tylko kina - za to wielki szacun! może nie jest królową polskiej ścianki,
ale na obrazach światowego formatu miło się ją ogląda, nawet gdzieś tam w tle

tempus_frangit

Zgadzam się z Tobą. Zupełnie nie rozumiem ciągłej nagonki na jej osobę. Gra dobrze, nie ma parcia na szkło jak większość naszych pseudogwiazdeczek typu Mucha. A czepianie się o jej związek z Żuławskim, czy teraz z Adamczykiem... kogo to obchodzi, to raz, a dwa, ilu przeciętniaków, nie będących osobami publicznymi, wikła sie w jakieś dziwne relacje i jest OK.
Mam nadzieję, że wielkie role, czy to w naszych produkcjach, czy zagranicznych, jeszcze przed nią:)
A tak a propos, to z nią jest podobnie jak z Agatą Buzek, której wypomina się politykowanie ojca, a nie patrze się obiektywnie na jej grę... a sprawdza się wspaniale zarówno w kinowych jak i teatralnych kreacjach.

zielonamila

Również nie rozumiem tej niskiej oceny. Szanuję zarówno Weronikę Rosati, jak i Agatę Buzek. Mama wrażenie jakby to media na siłę kreowały negatywny wizerunek Weroniki, choć jak dla mnie dziewczyna po prostu dąży do swoich marzeń, realizuje postawione przed sobą cele i szuka szczęścia i nie widzę w tym nic dziwnego. Nigdy też nie spotkałam się, żeby powiedziała coś głupiego, zadufanego w sobie bądź kogoś obraziła. Podoba mi się jej praca, jej gra aktorska i życzę jej wszystkiego najlepszego, oby dostawała i grała w coraz lepszych i znanych produkcjach w Polsce i na świecie.

zielonamila

Jestem tego samego zdania.

zielonamila

ALE GADA JAK KRETYNKA:
" Otóż nazywam się Weronika Anna Dolores Rosati. Święta Weronika otarła Jezusowi twarz. Anna to matka Marii Dziewicy. A Dolores – matka cierpiąca. To ostatnie imię sama sobie wybrałam podczas bierzmowania".
Źródło: „Gala” nr 5, 2009.

AmonGoeth

Zawsze się znajdzie jakiś typ, który musi wyciągnąć jakieś nicnieznaczące bzdety. Dziewczyna była wtedy w dołku i powiedziała co czuła. To było 11 lat temu, miała 25 lat, weź odpuść.
PS: poszukuję tej Gali jak masz na sprzedaż:)

tempus_frangit

Debile wyładowują swoją frustracje na kim popadnie
Sami nic nie ośiągneli i uważaja że inni tez nie powinni
Polska zawiśc
To samo jest na forum z Joanna Krupą

giovanni50

Akurat Krupa nie ma się czym chwalić poza karierą prezenterki i modelki wywindowanej ciałem i operacjami plastycznymi :P:P
Aktorką jest żadną, do tego Polka nieumiejąca mówić poprawnie w ojczystym języku i o zgrozo chwaląca się tym o.O

tempus_frangit

Zgadzam się,a w serialu "Pitbull" zagrała FENOMENALNIE!!! Byłem w totalnym szoku! Ma ogromny potencjał!

tempus_frangit

Zdecydowanie tak!!!

tempus_frangit

ALE GADA JAK KRETYNKA:
" Otóż nazywam się Weronika Anna Dolores Rosati. Święta Weronika otarła Jezusowi twarz. Anna to matka Marii Dziewicy. A Dolores – matka cierpiąca. To ostatnie imię sama sobie wybrałam podczas bierzmowania".
Źródło: „Gala” nr 5, 2009.

AmonGoeth

Troll

tempus_frangit

Przytoczę cytat: "Spała z największym knurem w Hollywood"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones