Weronika Rosati

Weronika Anna Dolores Rosati

6,0
8 185 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Weronika Rosati

Jakim prawem wlicza się do jej dorobku filmowego udział w jednej scenie gdzie zwyczaj mówi że
jest prostytutka lub "podać vódke z redbullem ?" Sorry ale dobrze wytresowane psy w Hollywood
maja większe i dłużej trwające role w filach . Nie chce obrażać jej umiejętności aktorskich ale ja
gdybym wystąpił w kilku filach jako statysta nie mógłbym się nazwać aktorem , wiec czemu tej pani
przypisuje się udział w filmie jak powie tam jedno zdanie , pokaże tyłek i tyle w temacie ???

dagome12345

Teoretycznie można śmiało powiedzieć,
że byłeś w Koluszkach, a to że jadąc pociągiem osobowym relacji Warszawa-Katowice to mały detal.

Aktorka z niej tak wspaniała, jak ze mnie pobożny ksiądz prałat.

ZSGifMan

I jak tam idzie w roli księdza prałata? :P
Obejrzyj sobie serial "Pitbull", a gwarantuje, że zmienisz zdanie o niej jako aktorce!

przemofan

To ja podziękuję bardzo i już wolę dalej być księdzem prałatem.

Co do Pitbulla to próbowałem to kiedyś nawet oglądać, wytrzymałem chyba niecałe dwa odcinki . . .

ZSGifMan

Nie skomentuję tego.."Pitbull" to REWELACYJNY serial, nie wiem kim trzeba być czy co trzeba mieć w głowie lub jaki charakter, żeby tak świetne kino się nie spodobało...
De gustibus non disputantum es...

przemofan

Prawdziwy wpis na poziomie - tzn. grzeczny, skromny i bez wywyższania się.
Pozostaje tylko podziwiać w milczeniu!

dagome12345

1. Na filmweb NIE dodaje się statystów.
2. Statysta to osoba robiąca za tło dla aktorów.
Poza tym ta Pani ma za sobą szkoły aktorskie, a na filmweb dodaje się w obsadach epizodystów.

dagome12345

>>Jakim prawem wlicza się do jej dorobku filmowego udział w jednej scenie gdzie zwyczaj mówi że
jest prostytutka lub "podać vódke z redbullem ?" <<


Wszystkim innym aktorom takie coś się wlicza, więc dlaczego ona ma być wyjątkiem? Bo ty jej nie lubisz?

dagome12345

Założyłeś/łaś konto tylko żeby wpisać ten żałosny, przesączony zawiścią komentarz? Napisz jakie masz osiągnięcia życiowe skoro tak łatwo Ci przychodzi krytykowanie innych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones