Wiesław Komasa

7,8
2 696 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Wiesław Komasa
milunirafcio

w pelni sie zgadzam, głos voldemorta w polskim dubbingu to porażka totalna

Aureos

Dlatego, że Ci się głos nie spodobał, wystawiasz dla jednego z najgenialniejszych polskich aktorów ocenę 1 ?

perun_6

ocene taką wystawiłem pewnie pod wpływem emocji po obejrzeniu filmu

nie zmienię póki co, chyba ze obejrze jakiś dobry film w jego wykonaniu, możesz coś polecić

Aureos

Proszę bardzo. Proponuję "Lincz".

użytkownik usunięty
milunirafcio

Prawda, dubbing Voldemorta okropny, chociaż pasował do książkowego opisu. Dzięki temu mozemy jeszcze bardziej znienawidzic Czarnego Pana :P

Raczej jest bardziej śmieszny niż straszny, zaś w "czarze ognia" był rewelacyjny, idealny a teraz klapa ;(

użytkownik usunięty
milunirafcio

W CO faktycznie był znośny, nawet w ZF w porządku. Ale jak go usłyszałem w IŚ, to myślałem, że padnę xD Ale tak jak wspomniałem, to ten dubbing z "siódemki" pasowal do ksiązkowego opisu (wysoki i piskliwy głos).

milunirafcio

a jak dla mnie Komasa świetnie użyczył głosu Voldemortowi, nie wyczułem w nim nic śmiesznego, w każdej części był tak samo dobry, taki cyniczny, trochę zachrypnięty, taki jadowity bym nazwał ten głos i taki właśnie miał być, a zwieńczeniem było "książkowe" zdubbingowanie w siódmej części ;) Zawsze szanowałem Komasę jako aktora za rolę w filmach, serialach, a jak usłyszałem go w dubbingu Voldemorta to ten szacunek jeszcze wzrósł.
Oczywiście każdy ma swoje zdanie na ten temat i pogląd, ale moje jest takie.

milunirafcio

Wczoraj obejrzałam sobie ostatnią część w oryginale i głos Ralph'a Phines'a wydawał mi się dość zbliżony do tego, którego użyczał Lordowi Voldemortowi pan Komasa. Ja osobiście nie mam zastrzeżeń do jego dubbingu.

karokrakow

Ralpha Fiennesa -_-'

Slamazzar

Muszę przyznać że moją pomyłka była dość żenująca. Niestety z tego co się orientuje, to chyba nie ma możliwości edycji tamtego posta i ten paskudny błąd będzie zapewne szpecił filmweb jeszcze przez długi czas.
Dziękuje za czujność Slamazzar!

karokrakow

No, niestety, filmweb daje zaledwie 5 minut na korektę, prawdę mówiąc nie wiem, czemu tak mało. W każdym razie lepiej nie odbierać telefonów i nie pisać na forach o ósmej rano :)

milunirafcio

W Hobbicie rewelacyjny !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones