Will FerrellI

John William Ferrell

7,2
17 198 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Will Ferrell

Nie wiem czemu ludzie mówią, że jest śmieszny. Moim zdaniem aktor komediowy powinien rozśmieszać od samego spojrzenia na niego, doskonałym przykładem jest, np. Jim Carrey albo Leslie Nielsen. Ferrell ostatnio tylko wpycha się w różne gale, a Amerykanów przyprawia to o niezrozumiałe jak dla mnie salwy śmiechu. Oglądałem z nim "LEGO.Przygoda" i "Policję Zastępczą" i ani razu nie zaśmiałem się gdy on coś mówił, w przeciwieństwie do Wahlberga, który również nadaje się do komedii, lecz Ferrell to pomyłka jak dla mnie.

bloodsweetie

ludziom z nizin społecznych nie potrzeba wiele by ich rozśmieszyć

Boskigrom

a ty jesteś z wyżyn ? mieżrzysz humor przez wyżny/niziny ? może jesteś bardzo smutny i żałosny, bo uważasz, że jesteś z wyżyn, a nie jesteś. stąd twoja frustracja i pogarda

Movie_Crash_Man

"mieżrzysz" jak nie wiesz jak napisać to zerknij a nie wybierasz dwie opcje xD

Osobiście do Will'a nic nie mam ale zgadzam się z Panem do którego się odniosłeś.
Jak dla mnie Will to przeciętniak.

bloodsweetie

Dokładnie, jako komediowy aktor, Will Ferrell trochę przereklamowany. Od siebie dodam przykład, że wystarczy gdy zobaczę Chevy Chasa i już mi się "gęba" cieszy :D

bloodsweetie

Gra same knoty, jeszcze ostatnio pogrążył Johna C. Reilly

użytkownik usunięty
bloodsweetie

ehh... ponoć komedie miały rozśmieszać i łączyć ludzi, a wywołują jedynie spory o to jaki humor jest bardziej akhm... "prestiżowy".
- Śmieszy cię Ben Stiller czy Adam Sandler? Idź stąd biedaku i się tu więcej nie pokazuj. Brzydzisz swoją egzystencją naszą społeczność.
- Śmieszy cię Jim Carrey czy Chevy Chase? Witaj na pokładzie przyjacielu. Widać że wiesz co to dobry humor.
- Śmieszy cię Charlie Chaplin czy Buster Keaton!? Jesteś dla nas zbyt dobry, twoje komedio-znawstwo znacząco przerasta nasze skromne ugrupowanie.
Ja przepraszam, czy naprawdę jestem światkiem takich idiotycznych podziałów?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones