Will SmithI

Willard Christopher Smith Jr.

8,3
86 029 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Will Smith

Hmm, trudno wybrac jeden film, bo jest bardzo dużo świetnych filmów ale myślę ,że Bad Boys najbardziej wpadło mi w oko . Zarówno Will jak i Martin Lawrence są świetnymi aktorami, i grając razem powstaje coś świetnego . Rozśmiesza do łez, i ta piosenka Bad Boys.... . Można go oglądac non stop i się nie znudzi . ; x

Will-Smith

film "bad boys" był pierwszym filmem jaki obejrzałem w kinie z dźwiękiem dolby.... byłem na nim 7 razy ;) i i tak za mało... ale to film - nie Will jest najlepszy - całość a jednostka - jest spora różnica... Trudno jest tak wybrać w którym Will sam jest najlepszy... jak dal mnie - w każdym jest rewelacyjny - nawet w "Wild Wild West" - faktycznie - sama rola jemu przypisana - fatalna - ale zagrał ją świetnie...

e_nygma

najlepszy.. zdecydowanie Ali z 2001 r.

DLoN92

jak dla mnie to "Jestem legendą" to jak on żył tam sam z psem (a potem bez) i jak to zagrał było cudowne ! Oglądałam ten film 5 razy ale mam zamiar więcej xD

Will-Smith

Trzy najlepsze, kolejność przypadkowa:
- Siedem Dusz
- Jestem Legendą
- W pogoni za szczęściem
Wszystkie te filmy to po prostu arcydzieła. Kto choć jednego nie widział, natychmiast nadrobić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones