Will SmithI

Willard Christopher Smith Jr.

8,3
86 029 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Will Smith

1.Will Smith (całokształt- od Made in America,aż po Hancocka wszystkie filmy można było ocenić od 7 w góre)a on sam zasługuje na note 10!!!:)

2.Danzel Washinkton

3.Nicolas Cage, Shia LeBeouf

4.Justin Timberlake(głownie to Alpha Dog) , Johnny Depp

5.Aston Kuther , Colombus Short

6.Morgan Freeman, Rayan Reynolds

7.Rob Brown , Samuel L.Jackson

8.Tyrese Gibson, Tom Hanks

9.Damon Wayans(głównie to "On Ona i dzieciaki" ) Forest Whitaker
John Cusack ,

10.Matt Damon, Martin Lawrence , Mark Wahlberg



Sorry,że na każdej pozycji jest kilku:> ale nie mogłem się zdecydować:)

WPISUJCIE SWOICH
Pozdrowienia:))

bounce7

oo w koncu ktos o podobnym guscie do mojego ;d
ale ja nie dalbym za smitha na 1 miejscu
jest to bardzo dobry aktor, ale wkurza mnie ze filmy w ktorych gra sa tak reklamowane, z jestem legenda bylo tak samo jak hancock, a nie lubie filmow, az za bardzo reklamowanych bo zwykle z tego wychodzi klapa

bounce7

poprawka: pisze się Denzel Washington (nie: Danzel Washinkton)
Prawie wogle sie nie zgadzam. Gdzie Robert De Niro, gdzie Al Pacino, gdzie Marlon Brando, Sean Connery, Jack Nicholson.
Zgadzam sie co do Washingtona i Freemana, Tom Hanks też jest bardzo dobry.
Lubie Willa Smitha, ale 1. miejsce to troche za wysoko, nawet nie dałbym mu miejsca w pierwszej 15, podobnie Johnny Depp, chociaż go nie lubię. Ashton Kutcher zdecydowanie za wysoko.

wg. mnie (z aktorów żyjących):
1. Robert De Niro, Al Pacino
2. Sean Connery, Jack Nicholson
3. Morgan Freeman, Danzel Washington

proponuję też ranking aktorek, to mój:
1. Meryl Streep (średnio ją lubie, ale niewątpliwy talent)
2. Michelle Pfeiffer, Diane Keaton
3. Catherine Zeta Jones, Susan Sarandon, Whoopi Goldberg, Goldie Hawn, Jane Fonda

Kaczka_Kamil

Ja jednak zostanę przy męskim rankingu :) i wezmę pod uwagę również nieżyjących aktorów.
1. Al Pacino
2. Robert De Niro
3. Marlon Brando
4. Will Smith
5. Mel Gibson
6. Jack Nicholson
7. Johnny Depp
8. Edward Norton
9. Denzel Washington
10. Tom Hanks
i dopiszę jeszcze 11. bo również bardzo cenie tego aktora szczególnie za rolę w filmie Sam... Sean Penn

Kaczka_Kamil

Co do aktorek to wymienie 3!

1.Halle Berry 2. Sigourney Weaver 3. Angelina Jolie

bounce7

1.Johnny Depp - niezmiennie od lat.
2.Adam Sandler
3.Bruce Willice
4.Colin Firht
5.Matthew McConaughey
6.Hugh Grant
7.Ed Westwick
8.Colin Farrell
9.Ryan Reynolds
10.Ryan Gosling (Głownie za "Pamiętnik")

bounce7

Ja swojego rankingu nie mam, ale Will Smith to zdecydowanie mój ulubiony aktor. Nie natknęłam się jeszcze na film z jego udziałem, który by mi się nie podobał lub w którym byłabym zawiedziona grą aktorską Willa. Duże brawa dla tego pana ;).

Lubię też Danzela Washingtona, Nicolasa Cage'a, Jamesa Franco, Bruca Willisa, Jima Strugessa, Johnego Deppa, Kevina Spacey'ego, Toma Hanksa, Ryana Reynoldsa i niestety nieżywego już Heatha Ledgera. Z Polaków: Marcin Dorociński, Jan Frycz, Borys Szyc.

;]

sylwia_k3

Mi się przez dwa lata zmienił ranking,lecz nie przerwanie filmy z Willem Smithem najchętniej oglądam.

bounce7

Dla mnie najlepsi z najlepszych to Jack Nicholson, Anthony Hopkins, Tom Hanks, Johnny Depp no i mam słabość do Ryana Goslinga ;) Kolejności nie będę ustalać bo to trudne.

bounce7

Powinni być ulubieni aktorzy, w innym wypadku twoja lista jest kretyńska.

bounce7

Najlepsi to Humphrey Bogart, James Stewart, Cary Grant, Eddie Murphy, Robert De Niro, Henry Fonda, Martin Balsam, Denzel Washinghton i to by było chyba na tyle.

bounce7

Christopher Lee, Christopher Walken, Marlon Brando, Heath Ledger, Samuel L. Jackson, Robert Duvall, Anthony Hopkins i wielu innych. Smith to dla mnie jeden ze słabszych aktorów.

bounce7

1.Denzel Washington
2.Will Smith
3.Heath Ledger
4.Johnny Depp
5.Robert De Niro
6. Al Pacino
7.Nicolas Cage
8.Tom Hanks (za Zieloną Mile)
9. Sean Connery
10. Anthony Hopkins!

bounce7

Kolejność nie do końca ważna:
1. Johnny Depp
2. Al Pacino
3. Robert De Niro
4. Edward Norton
5. Kevin Spacey
6. Sean Penn
7. Colin Firth
8. Mel Gibson
9. Jack Nicolson
10. Samuel L. Jackson

wiola99

No i Will Smith mi się nie zmieścił, ale na 11 bym go umieściła :)

wiola99

Ja od siebie dodam jeszcze aktorów takich jak Jason Isaacs, Bill Paxton, Tom Sizemore, Eric Bana, Ewan McGregor, Liam Neeson, Thomas Jane, Joseph Gordon - Levitt, Ben Foster, Christian Bale, Adrien Brody, Hugh Jackman, Harrison Ford, Liev Schreiber, Ed Harris, Kevin Costner, Will Patton, Geoffrey Rush, Tim Robbins.

Bez kolejności, bo w moim przypadku to właściwie musiałbym ustawić top 50, które zmienia się wraz kolejnymi filmami z udziałem tych panów które miałem przyjemność oglądać

ManBehindTheMist

1.Predator
2.Rambo
3.Conan
4.Cobra
5.Punisher
6.Różowa Pantrera
7.Kapitan Klos
8.Kapitan Żbik
9.Kapitan Sowa
i
10.Szarik

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones