Will SmithI

Willard Christopher Smith Jr.

8,3
86 029 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Will Smith

W sumie przykre, gościu niby ogarnięty z twarzy, ma hajs, a żona po nim jedzie jak po śmieciu, a on się cieszy. Poprawność polityczna i rasowa niszczy naszą cywilizację, a ten gamoń jest dobrym przykładem jak można stoczyć się na kompletne dno. Żal mi go.

rjak

Cucold? Jaki tam cucold.

To jedna z najbardziej śliskich i wykolejonych osób w Hollywood. Nie dawno przecież wyszło, że jest gejem, a całe małżeństwo z Jadą Pinkett było fikcją (ok, może jakieś tam mieli relacje, ale na pewno nie byli typowym małżeństwem), co potwierdził to jego wieloletni asystent, który wiele razy nakrywał go z kochankiem w garderobie podczas sesków analnych (i co ważne, to Smith był penetrowany).

Jak bardzo żenująco ta informacja wypada w zetknięciu z jego odchyłami na gali Oscarowej związanym z jego plaskaczem, a potem odstawianiem teatrzyku przy przepraszaniu. Czy jego publicznej "terapii" małżeńskiej z Jadą Pinkett.

Smith nie jest ogarnięty. To chory dziwak, który dostaje teraz to, na co pracował przez lata.

Hayes

To niezłą szopkę odwalali, szkoda chłopa, bo jeszcze się bujnie na własne życie...

Hayes

Ty mówisz serio??? Gdzie o tym czytałeś? Ja to teraz, po tym plaskaczu na oskarach, w ogóle nie jestem w stanie na niego patrzeć normalnie; nawet w filmach, które kiedyś bardzo lubiłam. Wciąż widzę tę wykrzywioną nienawiścią twarz i po prostu mnie odrzuca od niego. I mam wrażenie, że zawsze był takim cwaniakiem, tylko tego nie zauważałam.

frotka_w_ultraviolecie

Parę miesięcy temu gruchnęła wieść o tym, że jest gejem, a upublicznił to jego były asystent.

Zresztą, plotki o tym, że jest homoseksualny krążą od wielu, wielu lat. Jeszcze pamiętam, że pisano o tym w czasach gdy nie miałem Internetu i przeglądałem jakieś Tele Tygodnie, czy oglądałem telewizje E!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones