Will SmithI

Willard Christopher Smith Jr.

8,3
86 029 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Will Smith

Gra w Słabych produkcjach jestem legendą albo ja robot oba filmy nie trzymaja w napieciu i wieje nuda !!!!!! 1/10 dla aktora .szkoda na nie pieniędzy choć jestem legendą, pomysł fajny gorzej z realizacją .

SZTONDIRATOR

o gustach sie nie dyskutuje ale według mnie przesadzasz. Może gra w beznadziejnych filmach ale nie jest złym aktorem.

Avast

Jestem legendą nie trzyma w napięciu??? Ty chyba pomyliłeś fora...

SZTONDIRATOR

Powiadasz w słabych produkcjach?Tym tekstem już ci podziękuje za napisanie bardzo popierdolonego i glupiego tematu.Poczytaj troszke synku o filmach w ktorych gral will.Odrazu jak wszedl na ekrany zrobil swietne wrazenie,w bad boys zagral bardzo dobrze-film zarobil niebywale pieniadze a o facetach w czerni nie wspomne bo to podbijalo wszystko w tamtych latach.Prosze cie poczytaj na internecie to sie dowiesz,i moze zaczniesz z sensem pisac posty.Jestem legenda byl swietnie zrobiony ,cudowna fabula i swietna gra aktorska willa.Widziales moze film Ali badz w pogoni za szczesciem?tu will pokazuje,ze potrafi grac nie tylko w komediach badz komediach sensacyjnych ale rowniez w dramatach sportowych i filmach obyczajowych!!!jeden z lepszych aktrow tego pokolenia.

wiltord

No miał tam Nominacje do Oscara juz nie pamietam za co ? Ale wedlug mnie to beztalencjie, to moja prywatna sugestia naprawe co obejrze film zn im to przenudzi mnie ja robot, dzien niepodleglosci , jestem legenda zajebisty pomysl a jego gra wszystko popsuła !!!! Dla mnie jest kiepski lepsi sa o dniego Fox by mogl zagrac albo Waschington najlepszy czarny aktor !!!!!!! takiej daty bo Morgan starszej pozdro ! nieche zadnych dywersacji i klotni po prostu tak mysle pozdrawiam. Fabuła zgadzam sie ciekawa !!!

SZTONDIRATOR

Oczywiście możesz mięć swoje zdanie ale kurcze niech ono bedzie choć w części poparte faktami i jakąś prawdą a nie zmyślone w mówienie sobie ze ocs Ci sie nie podoba. Boje sie Ciebie zapytać jakie filmy dobrze oceniasz naprawde. A może ty jestes jakimś znawac kina wielkim i dlatego taki komentarz bo wybacz ciężko jest mi czytać cos takiego w gąszczu pozytywnych opini ekspertów i znawców nie wspominając o nas zwyklach widzach. Kolejny który lubuje sie w sprzeciwianiu sie wszystkiemu cos się da cos jest biale to dla Ciebie bedzie czarne jakas utopia normalnie.

SZTONDIRATOR

100% prawdy

SZTONDIRATOR

Popieram - słaby aktor..... i jeszcze ten jego głupkowaty uśmieszek w każdym filmie z jego udziałem.........

Indy85

Ja tez popieram. Za czesto gra role cwaniaczkow i to w nieciekawych filmach. Tylko w jednym filmie mi sie podobal: "Szosty stopien oddalenia" z 1993 roku...

Marvin

No widzisz tobie sie nie podoba ale jednak fakty mowia same za siebie filmy zjego udzialem sa dobre i bardzo dobre aktorem jest bardzo dobry potwierdzaja to nagrody i nominacje do nagrud a jak tego ci malo no to rowniez zarabia najwiecej ale coz. jest wielu dobrych i bardzo dobrych aktrow ale ich problem polega na tym ze graja tylko i wylacznie w jednym gatunku bo gdzie indziej nie potrafia a Pan Will potrafi i to go wyroznia i robi to swietnie czy tego chcesz czy nie. A tak pozatym to i tak nie mamy prawa go oceniac.

SZTONDIRATOR

Przesadzasz Film "Jestem Legendom" nie był aż taki zły. No "Ja Robot" się zgodzę porażka.

bSc

Przesadzacie według mnie dość dobry aktor.

MartinB

Nie jest najgorszy. Akurat dzisiaj obejrzałem "Jestem legendą" z Willem w roli głównej. Nie wiem czy nie był to najlepszy film z jego udziałem. Być może także jego najlepsza rola.
Dodam tylko, że nigdy jakoś szczególnie nie przepadałem za Willem jako... piosenkarzem. W filmach wypada jednak całkiem całkiem. Zaraz ocenię Willa zresztą. Myślę, że postawię mu 5/10 lub 6/10.

Dryden

W pogoni za szczęściem pokazuje na co go stać. Bardzo dobrze zagrał również w Jestem Legendą. Film może się komuś nie spodobać ,ale trzeba docenić Willa za jego grę. Każdy kto pisze ,że to beztalencie niech obejrzy sobie "W pogoni za szczęściem" i wtedy jeśli nic z tego filmu nie wyniesie to jego sprawa. Ale pisać bzdury po obejrzeniu paru komedii?
Will to dobry aktor, a że gra głównie w komediach to nie znaczy ,że jest przygłupi (granie w komediach też mu zresztą wychodzi).

pozdro

SZTONDIRATOR

Aktor nominowany do Oscara i 1/10 - ŻENUJĄCE !!!!!

Jezier_T

Ale o czym tu dyskutowac, Sztondirator w swoich ulubionych filmach umieścił m.in "Książe w Nowym Jorku", "Pogromcy duchów" i wszystkie produkcje z Rocky Balboa więc chyba koniec tematu....lol, co za typ.
Will Smith ma talent jakich mało. Na poczatku myslałem że to prowokacja, ale sadząc po tych ulubionych pozycjach wszystko jest możliwe.

Slawolo

Nie bardzo rozumiem co masz do tych filmów. A Will Smith to zwyczajnie kiepski aktor.

Slawolo

"Aktor nominowany do oskara". Wow. Co to za argument, kiedy dzisiaj oskara ma taka Julia Roberts, czy inne drewno?

Will Smith to słabiutki aktor. Mało przekonywujący.

Uzi

Uzi < nie zgadzam się :) Ja wiem ,że nie wypada w kółko powtarzać o jednym filmie ,ale oglądałeś W pogoni.... ? Nie przekonał Cię? W Jestem Legendą też zagrał bardzo dobrze. Film może Ci się nie podobać ,ale Will zagrał dobrze. Mam dla Ciebie zagadkę :) Czy wiesz co Will Smith potrafi zagrać lepiej od gwiazd takich jak De Niro? ;) Podpowiem ,że np. De Niro jest w tym "Mało przekonywujący" i to bardzo :)

pzdr

Kwic

Nie, nie oglądałem "W pogoni za szczęściem". Ale z drugiej strony przecież, nie uwierzę, że aktor, który przez całe życie gra "na jedną minę", w jakimś tam pokazał coś innego.

Nie przekonał mnie w przepełnionych patosem scenach płaczu/wzruszenia z "Jestem legendą".
A De Niro to taki cynik (jak Bogart), kogo by nie grał, jest to zawsze postać z dystansem do życia. Wyjątkiem może jest Wściekły byk i tutaj, jeżeli nie widziałeś, to pozycja obowiązkowa, aby wypowiadać się na temat Roberta.

Uzi

"Nie, nie oglądałem "W pogoni za szczęściem". Ale z drugiej strony przecież, nie uwierzę, że aktor, który przez całe życie gra "na jedną minę", w jakimś tam pokazał coś innego. " < To obejrzyj :) Nie widziałem nikogo kto krytykował by jego grę w tym filmie, zatem możesz być pierwszy :)

"Wyjątkiem może jest Wściekły byk i tutaj, jeżeli nie widziałeś, to pozycja obowiązkowa, aby wypowiadać się na temat Roberta." < Dobrze proszę Pana ;) Już raz się zabierałem za niego ,ale zobaczyłem czarno biały obraz i puściłem coś innego ,bo akurat wtedy miałem ochotę na barwny film ;] Natomiast teraz z chęcią bym obejrzał ,gdyby nie to ,że jakieś 2h zajmie mi robienie transkrypcji na fonetykę - -' Następnym razem :)

pozdro

Kwic

PS: zmieniłeś system oceniania znowu?

Kwic

Trochę dłużej mi zeszło niż myślałem.. Wczoraj nakuty wstałem ,a dzisiaj pośpię 3h, fucking nice :) Ja chcę wakacje.

Kwic

W pogoni za szczęściem pewnie obejrzę.

A Wściekły byk to nie byłby wściekły byk, gdyby był kolorowy. To jest obraz stylizowany. Poza tym to (nie tylko moja opinia) ścisła czołówka najlepszych filmów wszechczasów.
A rola De Niro to ścisła czołówka (oboka Ala w Pieskim popołudniu, Marlona w Na nabrzeżach) najzajebistszej gry aktorskiej.
A co najlepsze? De Niro, który prawie w każdym filmie powtarza swoją mimikę, i swój głupi uśmieszek, w tym filmie pokazuje coś zupenie innego. Jakbyś oglądał inną osobę.

Uzi

Na pewno zobaczę zatem :) Choćby dla innego De Niro ;)

Uzi

głupia mina W pogoni za szczęściem debil

Uzi

na jedną minę debilu to nie nasz wina że się zatrzymałeś w latach 70 zobaczcie jakie ma najwyżej oceniane jest parę dobrych ale chodzi mi o roczniki

Uzi

SLABIUTKI AKROT HAHAHAHAHHAHAHA i kto to powiedzial jakis no name dobre sobie czlowikeu czy ty wogole masz jakies pojecie o aktorstwie a moze ci ludzie co wybieraja aktrow do filmow na niczym sie nie znaja i ty tsam powinienes pracowac bo jests polski spec i wybs wybral sama smietanke a nie jakiegos tami will'a slabego aktora. hahahahaahha uwiez mie dzieki takim komentarza mozna umierac ze smiech polowe dnia w pracy

johny1904

hahahhahhahhahahahah wreszcie ktoś prawdę pisze

SZTONDIRATOR

Twój stary to różowa wojowniczka a twoja stara jeździ zordami

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
przemek1410

heh... Tak w sumie można powiedzieć że Smith grał zawsze na "jedną minę"( najczęściej twardziela czy śmiesznego cfaniaczka;))ale po obejrzeniu "W pogoni za szczęściem" czy "Hitcha" można wywnioskować że ten aktor potrafi wpasować się w każdą rolę, którą odgrywa prawie po Mistrzowsku:) Lubię Willa, uważam go za jednego z najlepszych aktorów ówczesnego kina.

kampat_2

Właśnie zobaczyłem, że Will w "TOP100 ludzie" zajmuje 29 miejsce. Za nim znalazł się Clint Eastwood - mój ulubiony aktor. Kijowy ranking.

Dryden

Nothing new..

Kwic

rozwaliło mnie to "jestem legendom" dobre, jak Ci Polacy piszą he he ja tam Willa lubię!! muszą też być aktorzy,którzy grają w superprodukcjach a on się tam sprawdza

SZTONDIRATOR

A według mnie dobry aktor.Świetne role w "Alim" i "W pogoni za szczęściem".
Dobre role w Bad boysach,Wrogu publicznym,Facetach w czerni.Ma swój styl.Jest prawdziwą maszynką do robienia pieniędzy.Od 1995 roku chyba żaden aktor nie przynosił producentom takich dochodów jak Will.

SZTONDIRATOR

SZTONDIRATOR sorka za slowa ale zal du** sciska jak czytam to co piszesz... jeszcze gdybys lepiej uzasadnil to ocene 1/10 niz zwykly teskt bo nuda..... no nei wiem widocznie niektorzy zatrzymali sie na pszcolce maji i teletubisiach

kitka89koteczek

Juz uzasadaniam Will Smith - Jest słąbym aktorem , kazda produkcja z jego udzialem naprawde nudzi, głownie przez jego nużacą gre aktorska nie ma talentu odpowiedniego Jestem legenda z waszyngtonem to by byl film !!!!!! gra takiego twardego faceta ale nie widac tego nie umie tego przedstawic ja tak odbieram nie czuje tego jak ogladam jego filmy , 2 nominacje do malin , no moze dzien niepodleglosci mu wyszedl jedynie pzdr

SZTONDIRATOR

ale żal, słaby aktor, słabe produkcje...
szkoda słów.
pzdr.

szefu91

Tak patrzę, że Will ma tylu zwolenników co przeciwników.

szefu91

fcbarca91:co masz 17 lat dziecko?wypowiadaj sie na innych forach gdzie miasz choc troche pojecia co piszesz(o ile takie fora istnieja).Zalem jest,ze takie dzieciaki nie maja co robic to wypisuja glupoty na necie,i robia z siebie wielkich krytykow filmowych.Rozwalil mnie twoj teksto:słabe produkcje-dziecko drogie filmy z willem przynosza fortuny,to jeden z nielicznych aktorow ktorzy potrafia zagrac niemal kazda role.Filmy z willem przynosza olbrzymie zyski(nie wiem czy nie najwieksze),will jest swietnym aktorem,utalentowany pod kazdym niemal wzgledem.Jesli chccesz juz koniecznie sie wypowiadac to radze Ci wpisz w SZUKAJ:Mroczek badz Cichopek i tam tego typu posty pisz.

wiltord

masz absolutną racje wiltord. jakiś gówniarz będzie się mądrował a gó..o wie i filmach. ciekawe kogo on ma w ulubionych???
tak jak powiedziałeś na pewno kasie cichopek albo mroczka.
pozdro dla ciebie.

wiltord

Heh, każdy zrozumiał, że napisałem taką opuinię o aktorze.NIE!!
To była ironia w stosunku do założyciela tego tematu. Źle mnie zrozumieliście chłopcy.
Według mnie Will jest jednym z najlepszych aktorów na świecie. Wiem, że ostatni post był dosyć dawno, ale co mi tam ;]
Proszę obejrzeć kogo mam w ulubionych, a potem dopiero oceniać -.-

SZTONDIRATOR

to obejrzyj sobie inne filmy z jego udziałem np. Bad boys a co do niego to przesadzasz bo naprawdę dobry aktor.

SZTONDIRATOR

dla wszystkich kryrtykantów o gustach sie nie gada lae czasem to nie da się przejść obok...... powaliło was!!!!!!!!!!!!!!!!! dziękuje.... dowidzenia

christopher

ciebie gościu powalilo i nie bedziesz mi mówił co mam pisać!!!

blazej138

i czego piszczysz? przecież to nie do ciebie było.....

christopher

nie piszczysz a jak to nie było do mnie to sory...

blazej138

spoko

christopher

blazej 138,nie ma sprawy.Pisze tylko,prawde.Nie bede sie patrzyl jak jakis gowniarz zasmieca forum,a przy tym pisza klamstwa o takim swietnym aktorze jakim jest Will.Pozdro blazej,yo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones