Will SmithI

Willard Christopher Smith Jr.

8,3
86 029 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Will Smith

Bardzo często oprócz tego co aktor pokazuje na ekranie zwracam uwage na to co reprezentuje poza nią, Will wg mnie jest idiotą. Przykro mi to mówić bo w wielu filmach zagrał świetnie, ale jako człowiek, jest skreślony.

FrankHoorigan

Ale co Cię obchodzi to, jaki jest poza filmem? Aktor to aktor i to jest jego praca.

FrankHoorigan

jestem idiotą ze względu na to ,że ma odmienne zdanie niż Ty?

FrankHoorigan

Widzę, że tutaj też trafili ludzie, którym genialny dorobek filmowy przesłania scjentologia. Czy to ważne w co on wierzy? Jeśli przykładowo jesteś katolikiem, to od razu powiesz że świadkowie Jehowy też są skreśleni? Albo muzułmanie? Pewnie nie, ale sytuacja jest taka sama.

użytkownik usunięty
FrankHoorigan

Jest scjentologiem - no trudno, ale mimo to jest mega inteligentnym, sympatycznym i utalentowanym człowiekiem, więc nie rozumiem dla czego dla ciebie "jako człowiek, jest skreślony"? I jeszcze bardziej mnie zastanawia, czy tylko dla tego dałeś mu ocenę 1? W końcu sam przyznałeś, że w wielu filmach zagrał świetnie, a tu powinniśmy oceniać aktorstwo i rzeczy z tym związane, a nie religię.

Nie można być inteligentnym i być scjentologiem jednocześnie. Wyłączając sytuację kiedy wiąże się to z na tyle dużymi korzyściami finansowymi, że można robić z siebie pajaca wyznawcę kompletnych bzdur (wymyślonych przez kiepskiego pisarza s-f), w końcu przykładem takiego zachowania jest np duża część katolickich kapłanów. Natomiast wszystko wskazuje na to, że to raczej znani
ludzie podtrzymują finansowo i wizerunkowo tą gównianą sektę zwaną scjentologią. Chociaż, w zasadzie, mogę się mylić, biorąc pod uwagę fakt, że Smith okazał być się ukrywającym się pederastą, to może korzyści z uczestnictwa w procederze współczesnegoniewolnictwa mają wymiar raczej cielesny...i'm just saying ;>

A aktorem jest bardzo przeciętnym, wręcz słabym rzekłbym, tak słabym, że najczęściej obsadza się go w rolach samotnych bohaterów, którzy nie muszą silić się na odgrywanie relacji międzyludzkich z pozostałymi postaciami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones