Will SmithI

Willard Christopher Smith Jr.

8,3
85 745 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Will Smith

w których występował jest naprawdę dobra. W "Siedmiu Duszach" i "Pogoni za Szczęściem"
przeszedł samego siebie. W Bad Boysach czy Hitchu też wypadł dobrze, tak jak i w Hancocku.
Czyli potrafi zagrać w dramacie, komedii i filmie akcji.

Lukininho

Zagrał też bardzo dobrze w filmie Jestem Legendą, który jest jednym z moich ulubionych filmów.

Lukininho

No tak Dzień Niepodległości, Ali, Wróg Publiczny to też bardzo dobre filmy. Jedynie nie jestem fanem trylogii facetów w czerni.

Lukininho

Jedynka i 3jka były na prawdę dobre, jedyne w swoim rodzaju, a 3jce wyszło na dobre odczekać parę latek.

Ogólnie zgadzam się, świetny aktor. Podobny jest Carrey, który w mistrzowski sposób robi z siebie debila w komedii, a i w ambitniejszych filmach pokazuje pazur - zakochany bez pamięci i numer 21.

segativ

Ekhm, "Numer 23"

Energy2000

Ups. źle mi się kliknęło - ale sens mimo to zachowany :)

Lukininho

Myślę,że przez filmwebową społeczność jest mocno niedoceniany,a ja uważam,że to świetny,wielowymiarowy aktor.Jeszcze zresztą pokaże,na co go stać.Lubię go zwłaszcza za sceny w sklepie z dvd w filmie "I am legend",bardzo poruszające i bardzo smutne.Świetnie tą samotność i uczucia z tym związane pokazał.

Lukininho

Jak dla mnie najlepszy aktor ! Po prostu kocham filmy z nim! Najlepsze to Siedem dusz , Jestem legendą , W pogoni za szczęściem , Dzień Niepodległości , Ja, robot !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones