Will SmithI

Willard Christopher Smith Jr.

8,3
86 088 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Will Smith

Czy wy sobie ze mnie ku_a żartujecie ?
w kilku poniższych tematach dowiedziałam się że :
jeden katol przestał go oglądać filmy z nim bo jest czarnym homoseksualistą ..
Inny stwierdził że na pewno jest gejem bo dał jakiemuś dziennikarzowi z liścia za to ze tamten
chciał go pocałować .. i to taka pewna "gejowska" reakcja..
że "oszukuje" ludzi ze nie jest gejem mając żonę i dzieci..
że to że ma przyjaciela oznacza natychmiast ze są gejowska parą..
oo to ciekawe .. "Nazwać go aktorem to przestępstwo, to zwykły laluś dla czarnej publiczności"
What the hell is wrong with you people ?!
Rasizm i nietolerancja po prostu wszędzie. Odkąd zarejestrowałam się na filmwebie widzę od
jasnej cholery i troche takiech bullshitów ! Czy tu naprawdę ludziom mózg się wyłącza przez
poczucie anonimowości ? Ogarnijcie się !

Ewela1130

Mam tak samo. Odkąd zarejestrowałem się na filmwebie (a zarejestrowałem się, bo kocham kino) dobija mnie ta cholerna nietolerancja, głupie tematy i pieprzony snobizm. Wyzywanie innych, bo mają inny gust niż ty (bo jak masz, to się nie znasz), wyzywanie innych, bo się trochę różnią, wyzywanie innych, bo tak. Cechą Internetu jest to, że kiedy ludzie są anonimowi, możemy zobaczyć, jacy są naprawdę. Szkoda, że dowiadujemy się głównie, iż są kompletnymi idiotami. Pozdrawiam.

Bernierdh

Podpisuję się pod wami całym sercem !

justynka030388

to ja się też tu do cholery podpisze .. ;) ja mam wy..nane czy jest gejem czy nie ... dla mnie to jeden z najlepszych aktorów ... chcociaż osobiście uważam że z tym gejostwem to tylko prowokacja ... heh kiedyś czytałem tu nawet komentarz o Schwarzenegerze żeby z nim filmów nie oglądać bo jest brutalnu i zabija .... masakra .... w necie jak to piszecie każdy jest mądry ...

Ewela1130

Zgadzam się w 100%,jak tylko zalogowałam się na filmwebie to od razu ja zaczęłam być mieszana z błotem za inne zdanie niż wszycy mają,ponadto dowiedziałam się tylu bzdur na temat fimów i aktorów że szok...I nawet gdyby Will był gejem to co z tego? Co z tego że należy do Scjentologi? Wszyscy ludzie mają prawo być takimi jakimi sami chcą być.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones