Will SmithI

Willard Christopher Smith Jr.

8,3
86 029 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Will Smith

No i proszę. Will okazał się gejem.
Nie mam nic do homoseksualistów, ale oszustwa tego typu to jakaś masakra. Chodzi mi o
żonę, dzieci i w ogóle.

Nie robi mi to jednak różnicy bo nigdy go nie lubiłem:)

Stilnes

Ciekawe czy spadnie w rankingu.
Teraz jest na 41 miejscu.

Stilnes

Wierzyć tabloidom i serwisom plotkarskim. Kolejnemu chcą zniszczyć życie. Podam przykład z innej beczki taki piłkarz Ronaldinho załamał się po tym jak nie udało się mu zdobyć podium wraz z Brazylijską ekipą, więc tabloidy znalazły sensację o tym, że Roni dużo imprezuje. Teraz rzucają się na każdego aktora. Niedługo okaże się że połowa Hollywood to geje i lesbijki.

ruuit

ruuit - zgadzam się ;)

lady_dariaa

Ja również sie zgadzam. Lubie go za aktorstwo, za wczuwanie sie w role. Co im wszystkim do tego? Jest dorosły i robi co chce. Ale pewnie to nie prawda, media tak mają, jak nie ma żadnych afer to trzeba samemu coś wymyślić zeby nudno nie było ;P A w ogóle po co czytacie tego "pudelka"? To żałosne...

Makusiek

Wydaje mi się , że tematy są po to by oceniać aktora oraz jego gre aktorską , nie jego orientacje sexualne

oskarone

Czyli wydawało nam się ^^

Makusiek

Hej "młoda", jak to jest że tego z sali samobójców niby "geja" skrytykowałaś a Smitha określasz że jest dorosły - niech robi co chce. Czyżby kwestia zmiany poglądów przez kilka miesięcy ? Rozumiem, ulubiony aktor. Często tak bywa że tabloidy w pogoni za poczytnością niszczą karierę niejednej uczciwej, niewinnej, wartościowej osobie. Dlatego zdanie ze znakiem zapytania uznaj za retoryczne.

Makusiek

Chyba szprycujesz ludzi dla draki i masz niezły ubaw. Tylko dziwne że w znajdują się tacy którzy w XXI w. to kupują i prowadzą mierną polemikę. Baw się dobrze na naiwniakach.

Martinus_filmweb

A co widzisz po 300 komentarzach? Tak mnie zjechali, chociaż nie wszyscy. A smitha lubie i tyle. Poprostu pośmiałam się z debili którzy myśleli że pokażą klasę wyzwyaniem mnie xD! Ale szczerze mam to gdzieś :P

Makusiek

Hej Mała, nie wiem - nie oglądałem ale widzę że się spisałaś i pozbyłaś penetratora męskich odbytów ze znajomych. Moje wymogi odnośnie kumpeli z południa spełniłaś także zastanawiam się od dłuższego czasu czy słać zaproszenie ? Co sugerujesz Magdaleno ?;-).

Makusiek

Zaryzykowałem w ciemno, najwyżej odmówisz i się nie znajdziesz wśród różnorodnych a zarazem elitarnych dziewczyn Filmwebu ;-).

Martinus_filmweb

Na całe szczęście akceptowałam i teraz mogę cieszyć się członkostwem w twoim klubie "różnorodnych a zarazem elitarnych dziewczyn Filmwebu" xD

Makusiek

Miło gościć Ciebie w teamie ;-).

Martinus_filmweb

Jestem tego samego zdania ;]

Martinus_filmweb

*bez "w"- "szpryculo i drakulo" starszej młodzieży :-).

Stilnes

Co ty pierd...

Stilnes

Mam nadzieję, że zwykły trolling, bo jak wierzysz w to co wypisujesz to współczuję.

DarkHunter

Chociaż biorąc pod uwagę, że masz Marylina Mansona w awatarze to możliwe, że wierzysz w takie idiotyzmy...

DarkHunter

O przepraszam bardzo, ale co Marylin Manson ma wspólnego z gejami ???

Pyzaaa33

Z gejami pewnie nic, ale z inną grupą potocznie zwaną "idiotami" - bardzo wiele :)

howard24

nie zgadzam się! nie sądzę żeby Manson miał cokolwiek z tobą wspólnego.

Stilnes

xD kolejny oburzony wyznawca swojego je*niętego guru. Nie sądzę aby wpieprzanie żywych kurczaków na koncercie należało do czynności wykonywanych przez normalnych ludzi no ale cóż.... kto co lubi

howard24

ja na przykład bardzo lubię odgryzać głowy żywym kurczakom a jestem zupełnie normalny. czasami uda mi się też w parku gołębia złapać, ale to nie za często... największą ochotę jednak mam na łabędzia. tylko one są trochę agresywne, więc jest problem:/

wielu z moich znajomych tak robi i oni też są normalni, więc nie wiem o czym mówisz.

Stilnes

Cóż skoro uważasz że lubisz robić takie rzeczy i jednocześnie mówisz że jesteś normalny, poruszasz dwie sprzeczne sfery..... no comment -.-

howard24

wiesz, tak naprawdę to nawet nie idzie o to że lubię.
po prostu czasem słyszę głosy które każą mi to robić:/
najgłośniej je słyszę własnie kiedy słucham mojego guru. zapalam wtedy czarne świece na swoim ołtarzyku i nacieram twarz krwią poprzednio zabitych kurczaków.
ot taka proza dnia codziennego:)

Stilnes

Prawie uwierzyłem w te emfatyczne wymysły twojej bujnej wyobraźni x]

howard24

wcale mnie to nie dziwi:)
jeżeli wierzysz w głupoty typu że gwiazdy rocka zabijają kurczaki na scenie to ewidentnie inteligencją nie grzeszysz.

Stilnes

Wierzę w to co widzę. I nie wywierają na mnie większego wrażenia obelgi wyrzucane przez chorego fanatyka :)

howard24

a coś ty takiego widział mój drogi howardzie?

Stilnes

W bzdury w tabloidach nie wierzę, nawet nie czytam. Ale przypuśćmy że Ty wierzysz, to użyj teraz logiki... W parach homoseksualnych występuje zazdrość, identycznie jak w parach hetero... Czy partner - gej dałby się ignorować i olewać w imię kariery tej drugiej osoby nie sądzę... To tylko przykład spojrzenia na to, ale rada dla Ciebie nie wierz w bzdury, nie potwierdzone niczym.

Stilnes

ja też cie nie lubie a od pedałów nie wyzywam pajacu

freesfootball

a kogo ja wyzywam?

Stilnes

Ha, to dość intrygujące że każdy dobry aktor, którego chcę bardziej poznać na webie okazuje się homoseksualistą.

spychu1920

Kogo jeszcze masz na myśli? Jeśli chodzi o mnie, to byłam w szoku gdy się dowiedziałam, że Neil Patrick Harris jest gejem.

lady_dariaa

np. Travolta

spychu1920

John Travolta to ten sam przypadek co Will Smith. Obaj mają żonę i dzieci, a tak naprawdę jest to ich maska.
-----------------------------------
Chociaż wydaje mi się, że to tylko plotki. Raczej nie są gejami.

lady_dariaa

Co do Travolty http://www.fakt.pl/Travolta-mial-gejowski-romans-John-Travolta-gejem-,artykuly,1 62025,1.html ;)

spychu1920

Może jednak... No, ale cóż. To jego wybór. Osobiście nic nie mam do gejów. :)

użytkownik usunięty
lady_dariaa

Internet, jest pelen zdjęć Willa z jego facem :-)))

Stilnes

geja to ty masz, ale w swojej dupie kazdej nocy

black_bastard

ale żeś mi doiebał, normalnie chyba z całe 5 minut sie nie pozbieram :p

Stilnes

wiem, boś slaby psychicznie i fizycznie :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones