Will SmithI

Willard Christopher Smith Jr.

8,3
86 029 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Will Smith

Will Smith się w ogóle nie zmienia w wyglądzie :D Np. w bad boys I a w Jestem Legendą wygląda prawie tak samo . Chłop ma jakiś eliksir na wieczną młodość? :D

BachuPOL

Wiesz wszyscy czarnoskórzy mają taki dar wystarczy popatrzeć na innych aktorów sportowców itp. Np taki Danzel ma niby 58 lat wiadomo widać że ma swoje lata ale nadal wygląda jak na swój wiek dobrze. Niestety zdecydowanie lepiej się starzeją niż biali. Choć większość łysieje dość wcześnie dlatego większość chodzi ogolona na łyso ale Smith ma zdecydowanie bardzo dobre geny bo na razie mu to nie grozi.

lukalek

Podobnie jest z Eddym Murphym ;]

BachuPOL

Napisałem że wszyscy:) Lepiej jak już wymieniąc to tacy co wyglądają źle po latach będzie łatwiej bo nawet Morgan Freeman mimow wieku bo dość późno zaczął to od Chwały do tych filmów gra nadal wygląda dobrze. Biali aktorzy już się niesety tak dobrze nie starzeją.

lukalek

No niestety.

lukalek

Bzdura.
Po prostu dbają o siebie, ćwiczenie ciała i umysłu a człowiek długo pożyje i zachowa młodość.
Sam Smith w jednym wywiadzie to podkreślał, co napisałem. Duchowny źle nie wygląda a ma 52.
Dużo podróżuje i znam czarnoskórych, co wyglądają na strasznych dziadów. Ostatnio w NY poznałem gościa, afroamer. ok. 170cm, 55-60kg, zarost, lekkie afro, pierwsze, co pomyślałem, że spokojnie koleś po 50 dopiero 3 dni później dowiedziałem się, że facet ma 31 lat (każdy dałby mu 51 bez 2och zdań)

BachuPOL

Tez to zauwazylam :)

rodzyna132

Ćwiczenia fizyczne są na pewno bardzo ważne bo człowiek z nadwagą otyłością raczej dobrze się nie prezentuje. Sam biegam i na biegach spotykam dziadków koło 75 lat co wychodzą i dziennie po 10km naprawde szybkim tempem przebiegają że nawet jak ktoś regularnie ćwiczy ale może nie konkretnie bieganie to dostaje przy nich zadyszki. Ale czy Duchowny wygląda dobrze ja jestem facetem i jak na niego patrzę i pamiętam go z archiwum X to widać dużą różnice. A chodziło na początku o to że Smith praktycznie się nie zmienił z wyglądu. Już lepiej jego kolega z serialu wygląda Evan Handler min 10 lat mniej. A jeżeli chodzi o aktora który naprawdę dobrze się starzał to Sean Connery.

lukalek

Pewnie Twoja wypowiedz byla do pkubica , ale jak juz jestem to odpisze :) Duchovnego znam tylko z "Z archiwum X" , a ogladalam ten serial bedac mala dziewczynka. Wlasciwie serial sie zaczal , a mnie jeszcze na swiecie nie bylo , wiec ciezko jest mi sie wypowiedziec na ten temat. Ale rzeczywiscie jest cos w tym , ze czarnoskorzy aktorzy starzeja sie jakby wolniej :)

lukalek

Sean Connery na początku lat 60 miał trzydzieści pare lat, a wyglądał na ponad 40..

BachuPOL

No dlatego dobrze sie starzał bo cały czas wygladał mniej wiecej tak samo. Nie napisałem że wyglądał młodo.

BachuPOL

Bo to murzyn xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones