Will SmithI

Willard Christopher Smith Jr.

8,3
86 029 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Will Smith

Aktorzyna z niego kiepski.

wertuqq

Nie nudzą ciebie tego typu marne prowokacje ?

tomucho77

Prowokacja? To, że ty się zachwycasz tym pseudoaktorem nie zmienia faktu, że to dalej miernota.

wertuqq

Czyli według ciebie 6/10 to zachwyt ?

tomucho77

Przynajmniej o cztery za dużo.

wertuqq

Rozwiń to, jeżeli w ogóle potrafisz, bo ciekawi mnie czemu tak uważasz. W przeciwnym wypadku będę z czystym sercem mógł cię nazwać zwykłym pospolitym trollem. Podejmij rękawicę.

Lordnar

Nie widzę głębszego sensu udowadniać czegoś co jest oczywiste. Trawersując twoje pytanie. Ktoś ci musiał wytłumaczyć, że picie wody z kałuży nie jest najlepszym pomysłem? To, że tam jest woda nie oznacza jej dobrej jakości. Понимаешь? A co do rękawicy, to lepiej ją załóż, bo przy kopaniu rowów narobisz sobie odcisków.

wertuqq

Brak argumentów ! jesteś pospolitym trollem !

tomucho77

Może w takim razie ty mnie olśnisz na czym polega "wielkość" tego "gwiazdora"?

wertuqq

A z jakiej racji ja mam cię olśnić ? czy ja zakładałem ten temat ?

tomucho77

Słyszałeś takie określenie jak subiektywizm? Chcesz polemizować z moją opinią? Przedstaw własne argumenty.

wertuqq

Mój argument to 6/10 dla Willa dlaczego ? dla mnie jego aktorstwo jest "tylko" średnie, w niektórych filmach (3) świetne ! reasumując nie przepadam za tym aktorem.

tomucho77

Ja go nie "trawię", ty za nim nie przepadasz. Gdzie więc widzisz problem?

wertuqq

W tym "Aktorzyna z niego kiepski" aktorzynami kiepskimi są Cichopki i Mroczki.

tomucho77

Użycie wyrażenia "aktorzyna" w stosunku do Mroczków i Cichopków jest obrażliwe dla aktorzyn.

wertuqq

Buhahahahaha dobre :) a jakie masz określenia na Cichopków i Mroczków ?

tomucho77

No cóż, powiem tylko tyle, że po ich scharakteryzowaniu najprawdopodobniej Filmweb zablokowałby moje konto. : )

wertuqq

Za jeden wulgaryzm nikt nie blokuje konta.

tomucho77

Obawiam się, że "opis" zawierałby więcej niż jedno słowo.

wertuqq

Bardzo dojrzałe podejście do sprawy... wiem, że twoja górnolotna ocena samego siebie wyklucza to, że tak błahe rzeczy trzeba wyjaśniać małym dzieciom (zakaz picia z kałuży), ale gdyby nikt ci tego nie powiedział, to pewnie byś spróbował, bo nie-spróbowanie byłoby oznaką braku chęci do próbowania nowych rzeczy, czyli w konsekwencji zatrzymanie w rozwoju.
Szkoda, że na świecie wciąż są ludzie rozwinięci emocjonalnie na miarę 8-letniego dziecka. Pozdrawiam i zachęcam do podjęcia prób w wyrównaniu poziomu emocjonalnego z rówieśnikami.

Lordnar

ako osoba pełnoletnia, dość długo musiałeś myśleć nad formą odpowiedzi. : ) Aha, ..... twoje pseudointelektualne wywody i ubieranie ich w kwieciste ozdobniki może robią wrażenie po remizą w twojej wsi, ale na mnie nie działają. Tak, więc daruj sobie ten słowotok i mów, jeżeli masz coś do powiedzenia a jak nie to idż się popisywać swoją retoryką przed gawiedzią z pod remizy.

wertuqq

Jak na razie to ty ślesz stek kwiecistych słówek z których nic nie wynika..

Lordnar

To, że ty masz najprawdopodobniej ołtarzyk poświęcony Smithowi (sądząc po ocenach jego filmów), nie oznacza, że wszyscy muszą podzielać twoje uwielbienie.

wertuqq

Nie zmuszam cię do wielbienia go, ale jedynie do wyjawienia tajników tak niskiej oceny jaką mu przydzieliłeś. Nie czytaj między wierszami czegoś, czego nie napisałem.

Lordnar

Twoje 10/10 dla tej miernoty nie wymaga czytania między wierszami. To uwielbienie bezkrytyczne, a co za tym idzie dyskusja z tobą o nim to odpowiednik konwersacji z niewidomym o kolorach.

wertuqq

Pominąłeś fakt, że mogę być otwarty na argumenty, ale patrząc na twój ton i podejście do wszystkiego, a w szczególności do mojej osoby w tym temacie faktycznie, lepiej odpuścić sobie dyskusję z kimś takim jak ty.

wertuqq

A tak na poważnie możesz napisać co ci się nie podoba w jego osobie ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones