William LevyII

William Gutiérrez Levy

7,5
1 744 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby William Levy

W której waszym zdaniem najlepiej wygląda i zagrał. ? Moim zdaniem w zaklętej miłości. Az sama byłam
zdziwiona że wygląda tam tak dobrze i gra :D

aga005

Widziałam go w trzech telenowelach: "Osaczona", "Zaklęta miłość" i "Triumf miłości". Jedynie w "Osaczonej" był znośny, ale ogólnie nie lubię tego aktora

Edi13

W Sortilegio <3

aga005

Oglądam piątą telenowelę z jego udziałem. Mnie najlepiej podobał się w Zaklętej Miłości. Charakter, który grał najbardziej do mnie przemawiał, jak dla mnie świetnie zagrał. Tylko jedynym mankamentem wg mnie są jego serialowe partnerki ... najgorsza chyba Jacqueline Bracamontes - nie lubię jej, jakoś mnie irytuje, a następna Maite Peroni - tak wiem wszyscy ją lubią, ja nie; wszędzie gra tak samo...

MyImmortalxd

Mnie zadziwił i oczarował w teraźniejszej telenowelki 'Burza' :D jakoś wcześniejsze serialiki z jego udziałem mnie nie wciągały i zgadzam sie ,że ta cała Jacqueline kompletnie do niego nie pasowała [być może dlatego mnie nie ciągło do oglądania],a w Burzy mnie zauroczył swoją męskością i namiętnym spojrzeniem :)) np jak jest zły na Marine to patrzy na nią jednocześnie ze złością i pożądaniem <3 super!
A co do aktorki Maite?nie mam pojęcia czym tak zachwyca - dla mnie też gra ciągle tak samo,nie ukazuje żadnych emocji...z resztą dla mnie zawsze bedzie tą nastolatką z Rebelde [czy jakoś tak.].

aga005

On zawsze świetnie gra i wygląda :D
Ale najbardziej urzekł mnie w ,,Zaklętej miłości'' bo Alejandro którego grał to normalnie facet idealny dla mnie :D
A np.Juan Miquel z ,,Nie igraj z aniołem'' był troszke irytująca postacią bo taki troche płaczek i łatwo mu było wmówić różne rzeczy mimo,że taki z niego inteligentny lekarz ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones