William Shimell

7,0
120 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby William Shimell

Świetny aktor grający w iście angielskim stylu, piękna wymowa.. Jestem na tak ;-)

ceciliadiana

Trafne spostrzeżenie :) jakoś na to nie wpadłem... Ciekawe czy wyłapała to Juliette, która miała okazję grać z Ironsem w "Skazie" Louisa Malle'a?

mike_ainsel

ciekawe, ciekawe.. ;-) za to tego aspektu ja nie zauważyłam - również trafne spostrzeżenie z Twojej strony ;-)

ceciliadiana

No cóż, czasami kopia może bardziej zachwycić... jak w "Zapiskach z Toskanii" :)

Kreacja_

Heh, dokładnie - grunt to umiejętność dostosowania idei płynącej z danego filmu do prawdziwego życia ;-) podziwiam.

ceciliadiana

I pomyśleć, że to śpiewak operowy, a nie aktor z zawodu...

Kreacja_

oo, zadziwiłaś mnie, w życiu bym nie pomyślała... Zakładając że Shimell w Operze jest równie dobry jak w aktorstwie muszę stwierdzić, że natura nie poskąpiła mu talentu... ;-)

ceciliadiana

Znawcy kina jednak podkreślają jego nieudaczność i nieprofesjonalność w grze jednocześnie eksponując to jako atut w filmie. Ot taka przewrotność natury krytyków :) http://filmowelowy.blox.pl/html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones