Wojciech Kalarus

6,3
1 716 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Wojciech Kalarus

Aktor wybitnie wcielił się w rolę Ministra Wojny w Uchu prezesa. Gratulacje, ta mimika, gesty, pełna świadomość co się gra

goga1986

Zgadzam się: w "Uchu Prezesa" - Antoni absolutnie wymiata! Bezapelacyjnie!
Każdy ten charakterystyczny przechył głowy na bok, każdy ten charakterystyczny lekko pogardliwie-ironiczny pół-wierć-uśmieszek - odtworzone najperfekcyjniej na świecie! Już przy pierwszym swoim pojawieniu się, pan Wojciech Kalarus był objawieniem. I wydawać się mogło, że to tylko takie jednorazowe tour de force Aktora. Ale nie! Oto pojawił się ponownie w epizodzie dziewiątym (jako bezczelny adwersarz Pani Broszki) - i znów mistrzostwo świata. Poranną kawą oplułem monitor - tak się uśmiałem.

Oj, ukarze teraz Aktora pan Kurski: nie dostanie Aktor ról w sequelu arcydzieła "Smoleńsk" ani w żadnym z nowych, współfinansowanych przez TVP, filmów o żołnierzach wyklętych lub o polskich świętych i błogosławionych . . .

Film_Polski

Również się zgodzę gdy pierwszy raz zobaczyłem go jak odgrywał Antosia nie mogłem wyrobić ze śmiechu dozgonny szacunek za rolę ministra wojny :D hahaaha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones