Wojciech Smarzowski

8,2
10 710 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Wojciech Smarzowski

Nie zapominajmy o Cztery kawałki tortu. Wiem to spektakl tv a jak widzę to tutaj jest mocno rozgraniczone ale mimo to polecam bardzo. Do zobaczenia dziś w TVP

nokash

Zdecydowanie "Cztery kawałki tortu" warto zobaczyć. Rzecz dobrze zagrana, przyzwoicie zrealizowana, a sztuka sama w sobie bardzo mocna. Dobrze, że TVP przypomniało wczoraj ten spektakl.

nokash

Bardzo dobry spektakl, akurat miałem szansę wczoraj obejrzeć choć zdaje się powstał już kilka lat temu. Rzeczywiście mocny i trudny temat tutaj na szczęście nie w ujęciu serialowym, ciekawie sfilmowany, zmontowany i oczywiście bardzo dobrze zagrany. Muzyka trochę nie z mojej bajki ale tutaj dawała radę. Teatr telewizji, ale robiony filmowym sposobem. Polecam.

nokash

Jak by ktoś chciał... Mam

nokash

Warto tez pamiętać o innym spektaklu tv, "Kuracji" z 2001. Polecam.

Zyptlik

Widziałem. Także mam. :)

nokash

"Cztery kawałki tortu" to jedyna rzecz Smarzowskiego, której nie widziałam. I w związku z tym zwracam się do Ciebie, Nokash! Powiedz proszę, gdzie można to zobaczyć? Lub w jaki sposób mógłbyś mi tę sztukę udostępnić? Będę ogromnie wdzięczna! Pozdrawiam.

kasiorro

Hmmm. Robiłem wiosenne porządki w kompie i nie wiem czy obecnie mam jeszcze ale jeżeli tak to napisze. Jak Ci to przesłać to nie wiem. Mogę przez chomika ale tam musisz mieć konto i transfer. Poza tym na chomiku inni userzy mają więc jak masz tam konto to możesz pobrać od nich. Przez gg nie bardzo bo niestabilnie i leciało by za długo. Pomyślę odpiszę. :)

nokash

Tak, bardzo proszę wrzuć te spektakle na Chomika! Mój transfer leży i się kurzy, czeka na twoje wstawki :)
Aha, jak inni mają to poszukam.

ntx

Ok. Wrzucam na chomika. Podeślę link jak się załaduje.

ntx

Jest tutaj.
adres strony gryzonia/samruth/Filmy

nokash

Jakby ktoś miał problem z rozszyfrowaniem to proszę info.

nokash

Podpisuję się, w "Czterech kawałkach tortu" Smarzowskiego czuje się mocno.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones