Yadhira Carrillo

Yadhira Carrillo Villalobos

6,2
110 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Yadhira Carrillo

:) Ja uważam, że to jest najpiękniejsza gwiazda telenowel meksykańskich, a w GRZESZNICY, ma świetną rolę. :)

adam_

CZyżbyś oglądał grzesznicę?? :) MOim zdaniem jest naprawdę ładna nie tylko wśród gwiazd meksykańskich.

adam_

chyba żartujesz?? bleeeeee bez makijażu ma taki szpetny ryj, i mam tą twarz taką WIELKĄ bleee

roxy0132

No rzeczywiście jak już wspomniałaś sanus7 "i mam tą twarz taką WIELKĄ bleee" Ja bym się na twoim miejscu nie przyznawał do takiego ryja hehehehehe

A swoją drogą aktorka Yadhira Carrillo jest jedną z najpiękniejszych aktorek meksykańskich. Jestes poprostu zazdrosna bo sama jak już wspomniałaś nie należysz do piękności :D

dani168

ułaa ja też sądze ,że ona jest śliczna !! ; )\\naj, naj ,najpiękniejsza !

dirtyheaven

zgadzam się z przedmówczynią (;
Pozdrawiam!

JulkaKulka

O tak Yadhira jest jedną z piękniejszych aktorek. I szkoda że przestała grać w telkach

adam_

Zgadzam się w Grzesznicy rewelacyjnie za grała a jej twarz zapada w pamięci

użytkownik usunięty
adam_

Lubiłam ją w ,,Grzesznicy'' (którą teraz ponownie oglądam), wcześniej jeszcze widziałam ją w filmie do telenoweli ,,Paulina'' i muszę powiedzieć, że jest ładna, ale nie aż tak, by uznać ją za najładniejszą. Jednak ogółem nie przepadam za nią za rolę w ,,Cenie marzeń'', którą tak nawiasem mówiąc, mogła sobie darować, ale generalnie nic do niej nie mam. Nie gra już w niczym, chyba dlatego, że wyszła za jakiegoś poważanego faceta, jak wygooglowałam. Tak czasami bywa - przykładowo taka aktorka Angelica Rivera rzuciła aktorstwo, bo została pierwszą damą Meksyku (jej mąż został prezydentem).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones