Yalitza Aparicio

Yalitza Aparicio Martínez

7,5
2 077 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Yalitza Aparicio
damiansport1

A nie sądzisz, że ona po prostu jest sobą w tym filmie, a nie gra? Nie wiem, czy taki był zamysł reżysera, ale po tej kobiecie praktycznie nie widać żadnych emocji...

alicjadsd

Dla mnie była świetna. Ale Bardzo subtelna rola i nie każdy się pozna.

damiansport1

Ach, ok, niewrażliwy tępak jestem po prostu

damiansport1

Ja mam podobnie, wypadła tak naturalnie,ze w 100% kupuję

damiansport1

Ona jest naturszczykiem, wypadła bardzo naturalnie, ale do Kulig nie ma startu. A właśnie media spekulują, że Kulig być może nie dostanie nominacji, tylko właśnie Yalitza Aparicio, co byłoby w mojej skromnej ocenie pomyłką.

Elizeusz

Yalitza Aparicio zbiera co raz więcej nominacji do ważnych nagród. Kulig zagrała w "Zimnej wojnie", natomiast Aparicio była sobą. Yalitza Aparicio ma sporą szansę na Oscara. Szansę naszej Joanny maleją.

krupastas

Była sobą, bo może nie wymagano od niej, by grała. W końcu nie jest aktorką. Kulig miała zdecydowanie bardziej skomplikowaną charakterologicznie postać.

Elizeusz

Tu się absolutnie zgdzam - była sobą i wypadła w tym byciu sobą świetnie- kamera ją lubi

CarolynaArtnet

Tak, ale wypadła świetnie przy "byciu sobą". Mam podejrzenie, że gdyby miała zagrać kogoś, kim nie jest, mogłoby wypaść zdecydowanie gorzej. Stąd też ona i Kulig to zupełnie różne ligi.

Elizeusz

No tak ale przecież Yalitza dostała nominację do Oscara za rolę a nie za dorobek aktorski.
Jest dla oczywiste, że Joanna Kulig jest bardziej uniwersalną aktorką.

damiansport1

Patrząc na oscarową giełdę, jest "tą szóstą" (po Close, Colman, Gadze, Blunt i McCarthy), która może się raczej obejść smakiem...

Bismarck

Prawda ale ja zaryzykuje i postawię że się dostanie kosztem Blunt

damiansport1

Też dość mocno ją w Stanach. Yalitza Aparicio zaliczyła okładkę "The Hollywood reporter".

krupastas

A jednak się udało, zapewne właśnie kosztem Blunt... ;)

Bismarck

Ciekawe jak się dalej potoczy Jej kariera.Być może będzie grać w meksykańskich filmach, bo ona nie mówi po angielsku w ogóle, więc w Stanach będzie ciężko. No chyba, że się nauczy fonetycznie do konkretnej roli.

krupastas

Lepiej nie, to się nigdy dobrze nie kończy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones