Yelena Velikanova

9,5
2 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Yelena Velikanova

Pewnie dlatego,że proflowe zdjęcie Yeleny niezbyt udane,
a moze jednak ktoś by tu wpadł potrollowac trochę? Taka samotna ta Yelena

HRA

dzięki za zaproszenie, zajrzę na pewno jak znajdę czas :) Pozdrawiam serdecznie :)

nocula7

ok
będę tu czekał cierpliwie...

HRA

zostało Ci jeszcze tej cierpliwości ? :)

nocula7

no jasne. Cierpliwością jestem wypełniony po brzegi. Nawet oczy mam jej pełne.

HRA

gdzie żeś Ty bywał ;) ? i co to za krzaki, których nikt nie odwiedza ;) ?

nocula7

tu i ówdzie. Ukraina w potrzebie była, więc chcial nie chciał musiałem ratować moje ukraińskie przyjaciółki.
ale juz jestem. Cały i zdrowy.

HRA

nie wiem czy mogę tu przebywać, bo twórczość rzeczonej damy jest mi obca, a pisanie nie na temat (jak się zdążyłam zorientować) nie jest tu mile widziane ;)

nocula7

no tak
Pozdrawiam serdecznie;)

HRA

bardzo śmieszne ;)

nocula7

Zwabiłeś w krzaki to wykorzystuj ;) a jak się rozmyśliłeś to gitary nie zawracaj ;)

nocula7

pogubiłem się,
ani nie zamierzam Cie wykorzystywać ani gitary zawracać i właśnie dlatego na Twój poprzedni wpis odpowiedziałem zwyczajowymi pozdrowieniami nie chcąc narażać Cię na nieprzyjemności.

HRA

ja też się pogubiłam szczerze mówiąc. Nie wiem po co dostałam zaproszenie do pustego tematu. Potem chciałam wybrnąć żartem, ale sądząc po Twojej reakcji był to pospolity tu już suchar. Przykro mi, że nie spełniłam Twoich oczekiwań, widocznie pospieszyłeś się z pochlebstwami :) Mimo wszystko uważam, że jesteś fajnym facetem i pozdrawiam równie serdecznie, tyle że nie żartem ;) a z uśmiechem :)

nocula7

dostalaś zaproszenie na ten pusty portal , żebyśmy mogli spokojnie pogawędzić. Pogadać cichutko bez chaosu panujacego na inne.

Pochlebstwa byly szczere i naturalne. Nie wiem skąd przyszlo Ci do głowy,że nie spelniłaś moich oczekiwań. Tak jakbym mial prawo czegokolwiek od Ciebie oczekiwać.

Poznałem Cię już { i polubiłem} więc nie ma takiej opcji, żebym z Tobą {pospolicie sucharzył} jestem przyzwoitym facetem.

Czy my sie pokłóciliśmy?

HRA

Po panującej tu pustce tak się domyśliłam, aczkolwiek zastanowiło mnie to trochę ( człowiek tu/ na inne wpada w dziwne intrygi ;) o czym Ty możesz chcieć ze mną pogadać cichutko.

Już za nie dziękowałam, więc nie będę się powtarzać. Od po prostu myślałam, że zmieniłeś zdanie. Ludzi nie poznaje się dobrze w takich okolicznościach i można łatwo się pomylić - nie wszystko złoto co się świeci. Każdy ma jakieś oczekiwania np. na ciekawą rozmowę.

Przyzwoity facet jest u mnie równoznaczny z fajnym ^ to już stwierdziłam wcześniej.

Mam nadzieję, że nie?

nocula7

pewna filmwebowiczka {poznałaś ją na inne} kilkakkrotnie zarzuciła mi , że jestem zbyt uprzejmy
- wiesz hrabciu, najbardziej cię lubię jak robisz sie złosliwy i trochę po mnie pojedziesz , a ty byś mi tylko waćpannowal i damował- tak pisała mniej więcej z wyrzutem.

W Twoim przypadku jest zupelnie inaczej. Jakbyś uznała mnie za niewykle niebezpiecznego typa, ktory jak tylko stracisz czujność to zlapie Cię za wlosy, zwiąże i np zacznie wyrywać paznokcie.

Po prostu nadal uważasz mnie za Kubę Rozpruwacza.

HRA

Lubię uprzejmych, kulturalnych facetów to chyba normalne (tak mi się przynajmniej wydaję). Choć na FW wszystko co dla mnie jest normalne tu uchodzi za dziwactwo... Typem raczej jesteś bezpiecznym - niebezpieczne typy nie lepią takich bałwanów ;)

Wcale nie uważam Cię za Kubę Rozpruwacza - zwyczajne nieporozumienie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones