Zac Efron

Zachary David Alexander Efron

8,0
33 329 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zac Efron

zal mi faceta trochę, z jednej strony wybił się dzieki HSM ale teraz niczym DiCaprio ( któremu się udało) będzie przez pól swojego życia usilnie starał się uciec od tego wizerunku i tej roli.

Dosyć ciekawie i różnorodnie wybiera teraz role ale jednak dalej HSM go nawiedza ( chyba się mu śni po nocach )
Ludzie już zapomnieli w jakich gniotach zaczynali tacy aktorzy jak Depp czy Pitt.
Nie wielu ma szanse debiutować u Scorsese a zdarzają się tacy co maja tak udany start i
nie są w stanie tej szansy wykorzystać.

Nie będę się tu wykłócać z ludźmi którzy dali mu 1/10 czy tam łaskawie 2/10 bo to nie o to
chodzi a i tak nie zmienię ich nastawienia do tego dzieciaka.

Jak dla mnie od czasu HSM nie zagrał w zadnym złym filmie ok to nie były arcydzieła ale to
nie były tez filmy których musiałby się wstydzić.

Bene

ta najnowsza komedia romantyczna z wielkimi gwiazdami... w obsadzie to jego najgorszy film w karierze

Bene

Dokładnie. Zresztą większość oceniających to nie nastki, tylko "dojrzali" widzowie, którzy nie chcą dać mu szansy, aby rozwinął skrzydła. Tylko oceniają go na podstawie HSM.
Tak w ogóle to on ma jeszcze życie przed sobą i kariera przed nim.

Bene

a ile masz lat ?

Holek94

a ma to jakieś znaczenie? jakaś psychoanalizę dostanę w oparciu o to ile mam lat?
27 ( kobietom się nie przypomina o wieku, bo się zaczynaj dołować ^__^ ) czyli obalę teorie wszystkich którzy sadzą ze należę do jego wielkich zakochanych w nim fanek. Osobiście uważam ze lepiej gra niż wygląda, ale to pewnie kwestia gustu.

Bene

mnie jeszcze nie przekonal widzialem z nim 4 filmy we wszystkich ta sama rola

Holek94

Pewnie oglądałeś 4x ten sam film ;D
Uważam, że jest średni.

Bene

popieram

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones